Google
מבזקים ועדכונים
פרסם את הלינק שלך כאן

להתלבש עם "סלקשיין" (מודעה)

 
עניין מרכזי\קידום עסקים נבחרים
 
מכתב גלוי ליוסי בניון

אל: יוסי בניון.
מאת: רמי יצהר
הנדון\נידון: למה?

1. גם אלה שאתה מכנה "ליצנים" באינסטוש רכשו מנוי בשנתיים האחרונות בעיקר משום שהבטחת להם בעצם בואך להשיב את מכבי חיפה למקום שהיתה בו טרם שעזבת לאירופה.

2. נחרטה בזיכרוני ריצת האמוק שלך אחרי שהבקעת גול מקרי בגביע הטוטו. שמחתך יוצאת הדופן באירוע השולי היתה הוכחה לכנות רצונך העז להצליח עבור הקבוצה, אבל בעיקר בשבילך אתה.

3. אתה מתקשה להשלים עם בגידת השרירים, ירידת הזריזות, האטת מהירות המחשבה, הלקות המצטברת בקבלת החלטות מול שומרים שפעם היו נטועים המומים אחרי שעברת אותם בקלילות אלגנטית סוחפת תשואות בדרך לבעיטה או לעוד בישול לאחד מחבריך לקבוצה.

4. שלא תטעה. כל האוהדים, המאמנים, המנהלים, הפרשנים ורוכשי המינויים יודעים בתוך תוכם את האמת, אך חלקם שותקים או מעודדים אותך  אם מחמת זכרון העבר הנפלא, אם מפני הנימוס העכשווי שלדעתם אתה ראוי לו ואם מתוך אמונה חסרת בסיס עובדתי שהנה-הנה אתה עוד תחזור להיות היוסי ההוא.
5. אף אחד מאתנו, ממש כמוך, אינו מחזיק מכונית 15 שנה רק כי פעם היא נסעה נהדר. אף אחד אינו שומר בארון ג'ינס מהמילניום הקודם גם אם אז הוא היה הכי הכי חתיכי. אז למה שמישהו כולל אתה עצמך ירמו את עצמם בהנחה שאתה יכול להיות מה שאתה כבר מזמן מזמן לא.

6. התישנת כמו הג'ינס, כמו הנעל, כמו הגרב של אז, כמו האוטו הדנדש שהפך טרנטה.

7. במועדון מסודר עם תהליך קבלת החלטות ראוי, כמו שהיה פעם במכבי חיפה כששיחקת בה אז, כשהבוס ההוא, שהשם שלו לא השתנה אבל כל היתר כן, שחר לא היה מהסס לשלוח אותך לחופשי 3 חודשים לכל היותר אחרי שהתברר לו, לך ולקהל, איזו גרוטאה הוא הביא לסמי עופר,

8. אבל שחר הנוכחי, שכבר 5 שנים הוא עושה כל שגיאה אפשרית במועדון הירוק ושרידותו היא רק פונקציה של הכסף שזה עולה לו, השחר הזה אינו מבשר יום חדש מוצלח במיוחד. הוא אינו משלח אותך לדרכך כי אינו רוצה להיות מקולל על ידי אוהדים תמימי דרך שממילא כבר אינם סובלים אותו.

9. שחר משאיר אותך כי נוח לו שמקללים אותך במקום אותו. מתאים לו להיות הבחור הטוב שמגונן את הגרוטאה שאפילו בטוב שבמוסכיו כבר לא ניתן לתקן.
10. חבל יוסי. ההמשך כאן

 
רמי יצהר,  עניין מרכזי
תפיסת הביטחון
של נתניהו קורסת:
רוסיה מכסה מחצית משטח ישראל בטילי נ"מ חדישים שכבר הוצבו בסוריה

מר ביטחון בקריסה מוחלטת. מאבד שליטה בנעשה בישראל ובסביבתה:

רוסיה מציבה מערכות טילי הגנה מתוחכמות בסוריה. מדובר בטילים שיכולים להפיל מטוסים ישראלים מעל מחצית שטחה של ישראל.

ואם לא די בכך, הכריזה היום רוסיה כי החיזבאללה אינו ארגון טרור וכי הוא ראוי להערכה ולתמיכה בשל תמיכתו האיתנה לצדו של אסד.

מדובר בהצהרה בעלת משמעות מרחיקת לכת. רוסיה רומזת כי מעתה נתניהו לא יוכל עוד לתקוף, להפציץ ולהרוג את אנשי הארגון השיעי שכן הוא הופך בן חסותו של פוטין.

סיכום ביניים: תפיסת הביטחון של נתניהו קורסת והכל בשל משיחיות שמובילה לאבדון.

 
ר. יצהר,  עניין מרכזי
קבלו עדכונים  מ"עניין מרכזי"
מהפייסבוק ומטוויטר
סקופים, מבזקים, רכילות, שמועות. לעדכונים לחצו לייק בדף הפייסבוק של "עניין מרכזי"
ואם אתם בטוויטר
אתם מוזמנים לעקוב אחרי
RamiYitzhar@

 
 
 
אם ובתה חשודות בעושק קשישים

אורטל ענו ואמה רוזה ענו שתיהן מחולון חשודות בעושק קשישים באמצעות מעשי הונאה, מרמה ואיומים.

עניין מרכזי


 

פרסם בעניין מרכזי * קדם את אתרך ברשת * חדשות וסקופים מאז 1999 * צור קשר
לייבסיטי - בניית אתרים