ראיתי/שמעתי: הטור של רמי יצהר על ביבי האהוב-שנוא, ההתגרות של רגב,

# העיתון שמגזים בקביעות בלקקנותו עושה צחוק מעצמו ומלקוחו בהציגו את נתניהו כגבר המדורג 10 בעולם ברשימת האהובים.

 

זה עלוב ומעליב לכל בר דעת, כי בנימין נתניהו מככב הרבה יותר גבוה בכל סקר על התואר המפוקפק של ״האיש השנוא בעולם״. אבל את זה הסמרטותון לא ידפיס.

 

# ‏הנשיא ריבלין סחט מחיאות כפיים סוערות כשחרג מהמצופה והעניק גיבוי מוחלט לסגן הרמטכ״ל גולן. נתניהו, ישב שותק, נכלם ומסובך. זה לא יעבור בשקט.

 

# היוזמה של מירי רגב לחייב הנפת דגל ישראל על כל המוסדות שהיא יכולה למנוע העברת כספים ישירה ועקיפה אליו נועדה למטרה אחת ויחידה: להתגרות בערבים.

 

כרגיל מסתבר שוב ושוב שפטריוטיזם הוא מפלטו של הנבל, מחרחר המלחמה, והמאוסים שבחברה.

 

# מי שהביא (השגריר הכושל) את האלמן לאו״ם עשה צחוק מעצמו ומהמדינה וגרם עוול ל״מתנחל עם הכיפה״, כפי שהגדיר עצמו. המכתב למזכ״ל – התקרבנות מיותרת.

 

בניין האו״ם בניו יורק הוא מקום עבודתם של אלפי אנשים שעיסוקם המרכזי הוא אומללותם של אנשים, חברות ולאומים. דנון בתמימות של טירון או בטיפשות של לאומן סומא למתרחש על פני כדור הארץ, סבר שהאלמן הוא יכול לשמש כלי שרת להצדקת העוולות המיוחסות לישראל כלפי הפלסטינים בגדה וברצועה. הבעיה אינה הכישלון של השגריר הכושל אלא הכאב המיותר שנגרם למי שאיבד את רעייתו בפיגוע רצחני. חבל.

 

# יש משהו בסברה שההתעוררות המאוחרת של נתניהו והתקפתו הבוטה בישיבת הממשלה בסגן הרמטכ״ל היא קץ ההדר הז׳בוטינסקאי שעוד היה למנהיגות כלפי הצבא.

 

# הימין הלאומני-דתי, מזדרז מדי לנצל את שלטונו הקואליציוני ללא מפלגות מרכז חילוניות ומפריז בניתוץ הקיים בניסיון נואל לשנות סדרי עולם כאן, עכשיו ומייד. אין מצב שמדינת ישראל לא תשלם על כך ביוקר.

 

# רמי יצהר, ראיתי-שמעתי