רמי יצהר עם עוד מהדורת “ראיתי-שמעתי”

כמה הערות לסדר בענייני היום:

# אינטל סוגרת את המפעל בירושלים. היצוא בשפל. הצמיחה בקריסה. חסרים מיליארדים לתקציב. אז מה? אף לא אגורה אחת לא תיגרע מהמיליארדים שמוזרמים כל העת ללא הצדקה להתנחלויות.

# על פני זה נראה דרמטי. ביבי ואיבט יפגשו היום. בוגי בחרדה. בנט זע בכסאו בחוסר נוחות. התקשורת הפוליטית בישראל בטירוף. דרמה של ממש.

 

# קודם לכן, איבט מתלונן ובצדק. הוא מבין שביבי משתמש בו כדי ללמד לקח את בנט ולהבהיר לו שהוא בר-החלפה. אשר לבוז’י – הוא גמור. מחוק. חראם על הבחור.

 

# כמה מתאים לאברטון להחתים את המאמן שכשל ברגע האחרון באיאקס אחרי שהוביל כל העונה בראש הליגה. דה בור מפנה את מקומו לפטר בוס.

 

# משרד האוצר האמריקאי חשף כי בסוף חודש מרץ החזיקה סעודיה באג”ח ממשלתיות אמריקאיות בהיקף של 116.8 מיליארד דולר. לסין ויפן יותר מטריליון כ”א. המשמעות: סעודיה הרבה פחות חשובה לאמריקה מאשר המלוכסנים.

 

# טראמפ מזהיר מבועת טריליוני דולרים בהיי-טק. שווי היתר של חברות שמעולם לא הרוויחו סנט – מדאיגה לדעתו. עכשיו מובנת הנפקת כמה וכמה סטרקצ’רים נכלוליים שמשקיעים ישראליים עטו עליהם ועתידים להפסיד בהם לא מעט בהמשך השנה.

 

# שימון ודייוויד שיחררו ספין לפיו התעניינו אצל בלאט על אפשרות שובו למכבי. מעוניינים שאם יחזור לאירופה האוהדים לא יאשימו את הבוסים של מכבי שלא עשו מאמץ להחזירו. והאמת היא שהסיכוי לכך קלוש קודם כל משיקולי מס.

 

# מוטי איווניר יאמן את הפועל קריית שמונה בעונה הבאה. מסתמנת טעות של איזי שירצקי. ספק אם מוטי ישרוד בוס כה מתערב ודומיננטי.

 

# יהיו עוד קטעים. תחזרו.

 

רמי יצהר, עניין מרכזי