חדש: בדיקת סוכר בדם ללא דקירה

חידוש ישראלי מעורר סקרנות גדולה בעולם ומופץ לציבור במחירים סבירים מדובר במכשיר המאפשר בדיקה של כמות הסוכר בדם ללא צורך בדקירות תכופות. המכשיר מיועד לחולי סכרת סוג 1 ו-2.

 

איך זה עובד: חיישן הממוקם על הזרוע מאפשר סריקה באמצעות קורא אלקטרוני, המציג את רמת הסוכר העדכנית, ובנוסף חץ מגמה (המזהה צפי לירידה או עלייה של רמות הסוכר) ומידע על רמות הסוכר ב- 8 השעות החולפות. המערכת מתאימה לכלל הסוכרתיים, ומהווה מהפכה של ממש באיכות חייהם, ובהתמודדות עם ניהול ואיזון המחלה. למערכת החדשה יתרונות רבים נוספים.

 

ריכוז הנתונים מהמערכת מאפשר לנתח באופן רציף ומעמיק את דפוס השינויים ברמות הסוכר של המטופל לאורך זמן. מידע זה מספק תובנות משמעותיות לצוות הרפואי בנוגע למצב הסוכרת ומסייע במתן המלצות טיפוליות.

 

לדברי פרופסור איתמר רז, ראש היחידה לסוכרת בבית החולים הדסה עין כרם המכשיר הינו פריצת דרך משמעותית ביותר בתחום היכולת בטיפול בסוכרת. הוא מהווה תרומה גדולה מאוד לאיכות חיי המטופלים, בפרט בילדים, וגורם לשינוי חיובי באורח החיים שלהם ובאיזון הסוכרת.

 

המכשיר זמין מעתה לרכישה בערכת היכרות ובה 6 חיישנים במחיר של 320 שקלים לקורא ו- 255 שקלים לחיישן, שיכול לשמש את המטופל לתקופה של שבועיים.

 

עניין מרכזי