ועידת הרפובליקנים נפתחה במחאת האופוזיציה במפלגה

אשתו של דונלד טראמפ עוררה סקרנות גדולה בנאומה בפתיחת הוועידה הרפובליקנית שצפויה לאשר את מועמדותו לנשיאות מטעם המפלגה.

 

היא דיברה אחרי מהומה בפתיחה כשצירים רבים ממתנגדי טראמפ הזהירו מנפילת ארצות הברית בידי אדם בלתי ראוי ובלתי אחראי. הצירים נטשו בטרם עלה טראמפ לבמה להציג את אשתו.

 

מלניה טראמפ, המועמדת להיות הגברת הראשונה אמרה: ״הפריימריז החלו עם 17 מועמדים, כולם מוכשרים והם זכאים לכבוד והוקרת תודה מכולנו. אבל כשזה מגיע לבעלי אני מוטה. אני איתו 18 שנה. כמוני, הוא אוהב את המדינה הזו מאוד”.

 

“אם אתם רוצים שמישהו יילחם בשבילכם ולמען מדינתכם – הוא האיש. הוא לעולם לא יוותר, והכי חשוב – הוא לעולם לא יאכזב אתכם. דונלד תמיד היה מנהיג גדול ועכשיו הוא הולך לעבוד עבורכם. הישגיו מדברים בעד עצמם. התנהלותו בפריימריז הוכיחה שהוא יודע איך לנצח. הוא יודע מה צריך כדי לשמור על ביטחון מדינתנו. הוא קשוח כשצריך אבל הוא גם הוגן ואדיב. זו הסיבה שהתאהבתי בו מלכתחילה”.

 

״המרוץ יהיה קשה עד נובמבר, יהיו ימים טובים וימים רעים. זו לא תהיה תחרות עם טראמפ ללא דרמה. אבל הוא יישאר מרוכז רק בדבר אחד – המדינה הנהדרת הזו שהוא אוהב כל כך”.

 

“אם אהיה הגברת הראשונה, אנסה לעזור לאלה הזקוקים לכך מכל. ארצה לעזור לילדים ונשים. כל ילד צריך לחיות ברווחה ובביטחון, עם החינוך הטוב ביותר. החמלה והדאגה זה לזו תשאיר אותנו מאוחדים. זו הגישה שנביא איתנו לבית הלבן. בעלי מוכן להילחם כל יום כדי לתת לילדים עתיד טוב יותר שמגיע להם. דונלד טראמפ מוכן לשרת ולהוביל את המדינה הזו כנשיא הבא של ארצות הברית”.

 

עניין מרכזי