הביקורת של רמי יצהר – סמסונג הציגה את ה-NOTE 7: יקר ומיותר

צריך להודות שענקית הטכנולוגיה הקוריאנית סמסונג הצליחה ליצור באז מסוים סביב השקתו של המכשיר השלישי והאחרון בסדרת הגלאקסי 7. זהו ה-NOTE 7 המגיע אחרי המכשיר הקודם באותו שם אבל הספרה 5 לצידו.

 

מחמש קפצו לשבע בסדרת הנוט המוכרת. השינויים מינוריים והחידושים כמעט שאינם בנמצא. הגימיק של זיהוי ברשתית העין מיותר ומעצבן, אם אתה נאלץ להסיר משקפיים או להדליק אור בחושך עדי לפתוח את המכשיר.

 

העיצוב זהה לדגמי האדג׳ המוכרים עם העיפרון המובנה שבדרך כלל השימוש בו מוגבל למדי. גם הגודל של המסך, המצויין כקודמיו – 5.7 אינץ׳.

 

בניגוד לטמטום הקודם הקודם של היעדר יכולת הרחבה, החריץ חזר. כל הדגמים מגיעים בארבעה צבעים כולל כחלחל-טורקיז מגעיל במיוחד ועם זיכרון 64 ג'יגה. גם לגבי מכשיר זה נטען שהוא עמיד למים אלא שהדבר לא עמד במבחן המציאות בסדרה 7 בדגמים האחרים. לכן, לא מומלץ לנסות לטבול אותו בכוס מים או להתקלח אתו. שאחרים ינסו על אחריותם.

 

סיכום: אפילו למחדשים בקרב המכורים לסמסונג אין שום סיבה להחליף. להיפך. הדגמים הקודמים יוזלו ולחלקם עדיפות ברורה על הטרדה החדשה שמובאת כאן בדמות כניסה חדשה למטען. והצורך להסתובב עם מתאם כדי להכניס למכשיר את המטען הוותיק אך המעצבן כשלעצמו בשל אי הסימטריות שלו, בניגוד לקלות חיבור המטען באייפונים לדורותיהם. ומעבר לכל זה המחיר הוא שערורייתי. בקיצור: מיותר להחליף.

 

רמי יצהר, עניין מרכזי