גיא לוזון מכין תירוצים להפסד אפשרי בטדי

כל דברי גיא לוזון במסיבת העיתונאים לקראת המשחק בטדי מול בית״ר ירושלים תכליתם היתה אחת. להרחיק מעצמו אחריות במקרה של הפסד.

 

לוזון: “מבחינת סגל, מצבנו קטסטרופלי. לא דיברתי על זה בשבועיים האחרונים, אבל איבדנו את עזרא, סימיץ’, ניקוליץ’, גורובסוב ויש שני שחקנים שעזבו את המועדון. אני יודע שרמת הציפיות ממועדון כמו הפועל היא לנצח משחקים ולהיות קבוצת צמרת, אבל לא השם של המועדון מנצח משחקים ולא כמות הקהל, אלא איכות הסגל.

 

“כרגע מצב הסגל רע מאוד. אנחנו מתאמנים עם 8-9 שחקני נוער ואין שום בעיה ששחקני נוער יתאמנו עם הבוגרת, אבל זה בתנאי שהם מוכיחים שהם ראויים לזה. כרגע זה בחסד ולא בזכות. בשלב זה אין מלחמה על ההרכב, אין לי אפשרות לגוון או לעשות חילופים כאלה ואחרים, ונהיה חייבים לחזק את הסגל לקראת ינואר כי כרגע המצב רע מאוד”.

 

“יש לנו את הסגל הכי קצר בארץ, מי שרוצה לשפוט אותי ואת הקבוצה לא על סמך האמת, אין לי מה לעשות עם זה. חסרים לנו 7-8 שחקנים וכל אחד ואחד שנמצא פה, צריך לתת אקסטרה עד שנגיע למצב אופטימלי שיהיה לנו סגל ראוי. אני לא אומר את הדברים האלה כדי שיהיה לנו תירוץ למחר, אלא פשוט מתאר את המצב”.

 

 

“ב-9 לחודש התקשרתי לכבירי ואמרתי לו שהבטחתי לבומבה שיקבל את הכסף. כבירי אמר שכרגע אין כסף ובגלל ההבטחה, הוא כתב צ’ק בעצמו. בומבה לא רצה לקבל את הצ’ק ואמרתי לו שאני ערב להמחאה. הוא אמר לי שהוא מאוד עצוב, אמרתי שאעשה הכל כדי שהוא יקבל מה שמגיע לו ואני לא אקל שקל לפני שזה יקרה. זה שחקן שהחזרנו אותו לחיים וגם אותו איבדתי. זה מתסכל”.

 

“גם מול בית”ר, למרות כל החיסורים, אני עדיין מאמין בכל שחקן ולא משנה מה שמו. תמיד אתן להם את כל הגב והביטחון ואלך איתם באש ובמים, אבל בכדורגל כל עניין של פחד או מה שאומרים, זה לא מה שמניע אותי. עכשיו אין ספק שזו תקופה לא טובה למועדון מכל הבחינות. כל מי שנמצא במערכת צריך לתרום עוד”.

 

“אם חס וחלילה לא יהיה לנו סגל טוב ואיכותי, אז לא נהיה בחלק העליון של הטבלה ונצטרך להתמודד עם זה. כרגע אנחנו צריכים לגרד כל נקודה וניצחון בכח. עד כמה שידוע לי, בפן הכלכלי המועדון יישר קו, וכל השחקנים והצוות קיבלו את המשכורות שלהם עד עכשיו. ההנהלה עשתה את המחוייבות שלה וצריך להוריד את זה מסדר היום. גם חרף כל הבעיות הקשות והגרעונות והכל, כבירי וההנהלה שילמו לכולם עד השקל האחרון”.

 

עניין מרכזי