חדשות ומחשבות: בשירות מי מנסה הלקקן התורן לטשטש את העיקר

מתעדכן כל היום בהתאם להתרחשויות. כל מה שחשוב לדעת הקצרצרה עם פאנץ׳ מעורר תהיות.

 

# אם קיבל אז לא מספיק בהתחשב בעובדה שמהיום נתניהו מחרבן לו על הראש חופשי ומתנער ממנו לחלוטין. ויש מקום לשמוח על כך. זה עונשו הראוי – הפקרה והתכחשות. מגיע לחרא הזה.

 

#הגלנטיזם של יואב מפי מי שהרחיב את אחוזתו באופן ששלל את רמטכלותו, מתקבלת בחשדנות יתר. אבל המסכן נשלח ללקק ולטשטש את העיקר: מי קיבל כמה ולמה?

 

# מינה צמח היתה מרצה שלי בלימודי תואר שני. יש לה גישה מרתקת ויכולת אבחנה מדוקדקת. לכן, צריך להציע לה לארגן כמה וכמה קבוצות מיקוד של מעריצי ביבי בניסיון להבין מה עוד צריך לקרות כדי שעיניים ייפקחו בנוגע לרצונם שימשיך לשלוט נתניהו ולא מישהו אחר מהליכוד למשל.

 

# כשיורדים על בוב דילן על כך שאינו כורע ברך בצייתנות לוועדת פרס נובל, צריך לזכור שאלמלא היה מהפכן, חצי אנרכיסט, ומי שלעולם יילך בדרכו ולא יהיה אופורטוניסט מובהק, בלי כל זה – לא היה יוצר וכותב באופן הגאוני שפעל וממילא לא היה זוכה בפרס נובל. מצד שני, דילן הוא האיש שכתב ושר בגאונות את  you have to serve someone. זה שיר שאני מקפיד להאזין לו בטקסיות שבועית כדי להזכיר לעצמי שבסוף בסוף בסוף אף אחד לא באמת יכול להיות חופשי באמת.

 

#ג׳ודי מוזס מצטיירת כמי שמתכוונת באמת להיכנס לפוליטיקה. היא הולכת על טיקט אנטי בנימין נתניהו מובהק. הציונים שלה החלו להיות מנוסחים די בקפידה וגם השטויות הרגילות נעלמות בהדרגה. אותי היא מסקרנת ואני בוחן את התופעה.

 

#רמי_יצהר_עניין_מרכזי

 

עניין מרכזי