הקג״ב תיעד את טראמפ מתהולל עם זונות במוסקבה

‫מאיר שמיר, מרגלית צנעני ועכשיו דונלד טראמפ. הטייקון טען אחרי הפיצוץ הראשון שזה בטח טעות בזיהוי. בתמורה הוא קיבל עוד בובמה באוטו שלו, הפעם ליד ביתו הפרטי. להסרת ספק ולמען ההבהרה שיש מחיר לקשקשת בלתי אמינה.

 

מרגלית צנעני הגיבה אחרי הפיצוץ במכוניתה שלא עולה על דעתה שמישהו יכוון אליה דבר כזה. וואללה מרגול? שיה תמימה שרק לא מזמן הורשעה על פי הודאתה בסחיטה באיומים. הספין החזיק בקושי חמש דקות עד שהמשטרה קבעה שזה פיצוץ פלילי. הבוקר כבר טוען פרקליטה שזו טעות בזיהוי. נחכה ונראה.

 

ועכשיו טראמפ רץ לצעוק שמדובר בחדשות מזוייפות. כשהוא מכריז שהכל בלוף ולא היה מעולם, הוא מאלץ את מחזיקי התיעוד לעבור לשלב הבא. מעניין מתי יגיעוהסרטונים של הנשיא הנבחר צופה במופע לסבי של הזונות הרוסיות במוס.

 

וזה עוד כלום לעומת הטענה שהוא מחובבי מה שקרוי

GOLDEN SHOWERS ואינו אלא סטיה שבמסגרתה אדם מקבל סיפוק מיני מכך שאישה מדתינה עליו.

 

הנשיא הנבחר רוצה להרוויח זמן ולהיכנס לבית הלבן בידיעה שמשם כבר יהיה כמעט בלתי אפשרי לזרוק. עם זאת טראמפ כנראה כבר לא יישן ברגיעה לעולם כי עכשיו הוא יודע שפוטין יכול בכל עת להפיץ תיעוד מביך אף יותר מעצם הפרסום המעורפל במתכוון אודות ההתהוללויות המיניות שלו.

 

גל התלונות בעת מסע הבחירות על התנהלותו המינית המופקרת של טראמפ והפרסום החדש  על היותו סוטה והולל ללא תקנה אינם מפתיעים עוד. לכל היותר הם מסקרנים. בשלב הזה כבר לא ייגרם לו נזק תדמיתי. הוא מעבר לזה. להיפך. ייחשב גבר שבכברים. כאלה שכבר אין מאימת הפמיניסטיות. ואגב, יותר נשים לבנות הצביעו בעד טראמפ מאשר בעבור קלינטון.

 

הנשיא הנבחר שרד עשרות אמריקאיות שאמרו עליו מה שאמרו בתוספת התרברבותו המתועדת שהטריק החביב עליו הוא לתפוס נשים בפוסי שלהם. לכ עבור הגברים האמריקאים הוא אחלה גבר. ויש גם נשים רבות שמפנטזות עליו. הוא עושה להן את זה.

 

ומצד שני: לעולם אל תשכחו שפוטין גדל, צמח, התחנך והתמקצע בקג״ב. החומרים שיש לו על טראמפ הם כאין וכאפס לעומת החומרים הגנוזים שיישלפו על פי צרכיו נגד מנהיגים אחרים ונשותיהם הפסיכופתיות, אם אלה יעלו לו על העצבים.

 

רמי יצהר, עניין מרכזי‬