נתניהו החטיף למוזס נוק אאוט אימתני

‫בפרשת נתניהו – מוזס כל יום מניב עוד ועוד גילויים שניתן לתקצרם בפשטות: הבוס של ידיעות ואחרונות של ynet של כלי תקשורת נוספים כמו גם של רכוש נדל״ן יקר ערך המוערך בכ-6 מיליארד שקלים, מוכן לעשות הכל כדי להשיב לעצמו נתח שוק ופרסומות שאבדו לו בשל החדירה האגרסיבית של החינמון ״ישראל היום״.

 

מה שמוזס מציע לנתניהו פשוט למדי: תגביל את הביביתון ובתמורה תקבל את תמיכת קונצרן התקשורת שלי באופן שיבטיח לך את השילטון עד קץ הימים או עד שיימאס לך.

 

עכשיו נאלץ ידיעות אחרונות לנהל מאבק ענק במטרה למנוע בריחת לקוחות זאת אחרי שהאמינות התרסקה. התוצאה של הניסיון הנואש להציל את הריים היא ההוראה שניתנה מלמעלה לא רק לסקר את הפרשה בהבלטה אלא לא להעלים שום פרט.

 

ההגבלה היחידה היא שהסיקור מביא רק מה שאחרים פרסמו ללא תגובת הבוס או התייחסות שלו. וכך מככבת הפרשה וההדלפות בכותרת הראשית. בצידה כמה כתבות פרשניות המנסות לצמצם נזקים אבל מקריאתם ברור שהכותבים אינם מאמינים לשום מילה שהקלידו.

 

התדהמה הכי גדולה שאוחזת במתנגדי נתניהו נוגעת להכרה המחלחלת בהדרגה לפיה נתניהו צדק כל הזמן. אכן מוזס היה יריבו המרכזי ועכשיו הבלוף נחשף.

 

בנימין נתניהו טמן מלכודת פתאים לטייקון התקשורת והוא נפל בה כאחרון הפראיירים התמימים. מסתבר שנוני מוזס ימכור כל עיקרון של הגינות תקשורתית תמורת שקלים לא רבים מדי. כל היתר הוא עשן של ספין. והמנצח בקרב הזה בנוק אאוט הוא בנימין נתניהו.

 

עניין מרכזי