רעיונות למשפטים לחולצות חתונה

חולצות לחתונה זה רעיון מדליק, היתרון הוא שתמיד ניתן לשחק ולגוון בהדפס, כך שהחולצות שלכם בטוח יהיו מקוריות. יש לכם אפשרות לבחור על איזה קונספט תרצו ללכת, המשפטים יכולים להיות מצחיקים, מרגשים עם מסר, או בדיחה אישית של הזוג.

 

הדפסה על חולצות לחתונה יכולה להיות מקדימה או מאחורה עם כל רעיון למשפט שתבחרו. בנוסף, קיים מגוון רחב של סוגי חולצות, שלל צבעים וגזרות, כך שנותר לכם רק לבחור מה תרצו להדפיס בשבילכם או חבריכם. אז אם כבר יש לכם רעיון להדפסה רק נותר לכם לבחור את סוג החולצה. אם בכל זאת אתם עדיין מתלבטים ורוצים לבחון מספר אפשרויות, בדיוק עבורכם ריכזנו רעיונות.

 

חולצות מודפסות לחתן וכלה: אתם יוצאים לדרך חדשה ביחד וחולצות חתונה מעוצבות על ידיכם זה רעיון מיוחד להדגים את האיחוד. אומנם יותר נפוץ לראות גברים בחולצות טריקו עם הדפס בחתונה אך כיום גם מעצבים חולצות עבור הכלות, כך שהיא תראה לא פחות זוהרת מאשר בשמלת כלה. הרעיון של חולצות הדפס זוגיות יכול להתאים בעיקר לחתונות צהריים היכן שהרשמיות פחות חשובה.

 

חולצות מודפסות לחתן ולחברים: דרך נחמדה בה אתם יכולים לשתף את חבריכם ביום החתונה, לתת להם לדעת שאתם עדיין אותו שטותניק שתמיד הייתם! תפתיעו אותם בחולצות חתונה מצחיקות. כך תוכלו לאחר החופה בהמשך הערב ללבוש בגד יותר נוח, פחות פורמלי ולהמשיך בחגיגות עד אור הבוקר.

 

רעיונות למשפטים:

עוד אחד נפל

אין לכם שיכור כמה שאני מושג

איך נפלו גיבורים

אם אתם יכולים לקרוא את זה, סימן שלא שתיתם מספיק.

JUST MARRIED

עד החתונה זה יעבור

תחת הנהלה חדשה!

זהירות ילדים בדרך

GAME OVER

חתן חדש/ טרי

מאסר עולם

בקרוב אצלך

לא הקאת, לא נהנית!

היא גם אופה!

פעם ראשונה שברתי כוס ואשתי לא כועסת עליי!

היפה בלבן זאת אשתי

נמכר ליפה בלבן

אני הפטיש ואשתי היא מסמר הערב

לא אצלי ולא בקרוב

היפה בלבן זו הבת שלי

 

זהו רק חלק מהרעיונות הרבים שניתן להדפיס על החולצות. בשיטוט באינטרנט ובפורומים ניתן למצוא הרבה אפשרויות נוספות, כמובן תמיד אפשר להתייעץ עם חבר קומיקאי שתמיד יש לו הברקות במידה ויש.

 

חולצה למזכרת: זוגות רבים בוחרים לסיים את הערב המיוחד שלהם במזכרת לאורחים. יש כאלו שבוחרים בשקית מעוצבת עם קישוט קטן בפנים או ספרון עם משפטי אהבה וזוגיות. רעיון נחמד למזכרת יכול להיות גם חולצות עם הדפסים מצחיקים או מסרים אוהבים. ניתן גם להדפיס את תאריך החתונה, כך שבטוח היום המיוחד הזה לא ישכח!

 

ניתן להזמין חולצות עם הדפסים דרך מארגנת החתונה, המעצבים או אפילו לפנות בעצמכם לחנות חולצות שמתעסקת גם בדפוס. כיום, הדפסת חולצות לחתונה נתפס כטרנד לוהט ולכן אפשרויות לעיצוב חולצה הם רבים ומגוונים, כמו כן כולנו אנשים שונים עם רעיונות מגוונים, כך שהחולצות שלכם קרוב לוודאי יהיו מקוריות ולא דומות לאחרות.

 

המאמר באדיבות פונגו – חנות להדפסה על חולצות: https://www.pongoshirts.co.il