פרצופה של מפלצת: רוצח האחות בקופת חולים הוא אשר פרג׳

החשוד ברצח האחות בקופת חולים בחולון הוא אשר פרג׳. האיש היה מטופל בסניף קופת החולים בחולון שבו ביצע את ההצתה הקטלנית.

 

בחקירתו שיחזר החשוד את פעולתו המזוויעה. הוא הגיע לחדר האחות עם חומר דליק, שפך הצית והסתלק. לטענתו לא התכוון לרצוח את האחות אלא רק לגרום נזק לרכוש.

 

מגובר באדם בעל עבר פסיכיאטרי. מעצרו הוארך בבית המשפט והוא יעבור איבחון פסיכיאטרי לקבוע האם חלה עליו אחריות פלילית או שיאושפז בבית משוגעים ליתרת חייו. בעבר עבר איבחון כזה שבו נקבע כי הוא אינו זקוק לאישפוז בבית חולים לחולי נפש.

 

קודם פרסמנו: בתום מצוד נעצר גבר בן 77 החשוד שהצית הבוקר אש וגרם למותה ביסורים נוראיים של אחות בסניף של קופת חולים כללית. מדובר במטופל שלא היה מרוצה מהטיפול שקיבל מהאחות (בצילום) ורצח אותה באכזריות בלתי נתפסת. בחקירתו טען החשוד שלא התכוון לפגוע באחות ההרוגה, בת 56 תושבת חולון. לדבריו מטרתו היתה רק לגרום למרפאה נזק לרכוש.

 

הזוועה התרחשה בסניף קופת חולים כללית ברחוב קפלן בחולון. הקשיש נכנס לסניף, שפך חומר דליק לחדר שבו שהתה האחות, והצית אש. אחר כך נמלט. צוותי מכבי אש חשו למקום אך לא הצליחו להציל את טובה קררו בת 56 מן המוות האכזרי. הנרצחת היא תושבת חולון.

 

מחקירה ראשונה עולה שהחשוד קשיש ניצול שואה שיתכן כי הוא לוקה בנפשו. הוא ניהל ויכוח עם האחות הוא עזב את המקום וחזר מאוחר יותר כשבידו חומר דליק שבו עשה שימוש כדי לרצוח אותה.

 

בשנים האחרונות התרבו מקרים של אלימות נגד פקידי רווחה, בביטוח לאומי, בבתי חולים, בהתי ספר ובקופת חולים. עם זאת, מדובר בשפל חדש של אלימות חסרת מעצורים מצד חיות אדם.

 

עניין מרכזי

 

10:08:33