5 טיפים לבחירת מצלמה נסתרת אלחוטית

מצלמת אבטחה בעסק היא אמצעי שמאפשר לבעל העסק להרגיש ביטחון, לעקוב אחר המתרחש בחנות שלו וכן להיות בקשר מתמיד עם המקום כאשר הוא עצמו איננו נמצא שם. התקנת מצלמה נסתרת אלחוטית, כלומר מצלמה שאיננה גלויה ואין לה כבלים, עשויה להיות יעילה במיוחד ולייצר מקסימום של שיקוף תוך תפעול פשוט. אנשים יתנהגו באופן טבעי כאשר הם לא יהיו מודעים לקיומן של מצלמות סביבן, וזה חשוב במיוחד כאשר ברצונכם לקבל תמונה אמינה לגבי המתרחש בעסק שלכם בחיי היום-יום. לפני שתבצעו רכישה של מצלמה שתהיה המתאימה ביותר עבורכם, חשוב שתיקחו בחשבון מספר גורמים, ולכן הכנו עבורכם חמישה טיפים עיקריים לבחירת מצלמה:

  1. בדקו את מראה המקום המצולם:

בחנו את תנאי התאורה בעסק בכל שעות היממה. מצלמה המיועדת לאבטחה צריכה לתעד באופן יעיל מקרים כמו גניבות חלילה, על מנת למצוא את הפושעים ולמנוע את הישנות המקרה. בשעות הלילה, במקומות שאינם מוארים מספיק – מצלמה נסתרת אלחוטית מומלצת היא כזו שתאפשר צילום איכותי גם בחשיכה- בחרו במצלמה שיש בה אמצעים לראיית לילה. בנוסף חישבו על מקומות בהם ניתן “להחביא” את המצלמה- מטרתכם הרי להפוך אותה לנסתרת- לכן אולי תעדיפו מצלמה קטנה במיוחד, ולהציב אותה באזורים בעסק בהם היא תשתלב ותיטמע- אם בתוך חפץ אחר או אפילו בשיח או עציץ- העיקר שלא תתבלט בסביבה.

 

  1. מצלמת וידאו בלבד, או של תמונה וקול יחד?

בחרו בדגם של מצלמה שייתן לכם מענה לצרכים שלכם. אם למשל מעקב אחר העובדים בעסק הוא המטרה העיקרית להצבת המצלמה במקום מלכתחילה, חשוב שתרכשו מצלמה המתעדת הן בווידאו והן בסאונד. בצורה כזו תקבלו תמונה מהימנה לגבי השירות הניתן בעסק, ותיעוד של חילופי הדברים בין העובדים ללקוחות.

 

  1. מהי רמת הדיוק שאתם צריכים מהמצלמה שלכם?

בחרו מצלמה שתאפשר לכם את טווח הראייה הרחב ביותר, עם רזולוציה טובה- כך שתוכלו לזהות פנים של עובדים, לקוחות וגם של פושעים במקרה הצורך. רכישת מצלמה מדויקת  ואיכותית עשויה להיות משתלמת במיוחד, בבואכם לתפוס את האשמים בפריצה שבוצעה במקום, במידה וחלילה תתרחש.

 

  1. היכן תרצו לשמור את ההקלטות שיבוצעו על ידי המצלמה?

מומלץ לרכוש מצלמות שיכולות לשמור הקלטות בתוכן, אך ניתן גם לרכוש מצלמות שההקלטה של התיעוד שלהן תתבצע באמצעות מחשב. קחו בחשבון ששמירה של קבצים במחשב עלולה לרדת לטמיון, אם במחשב ישנו ווירוס או תקלה כלשהיא.

 

  1. כיצד ניתן לצפות מרחוק בתיעוד שביצעה המצלמה?

כדאי לקנות מצלמה שתייצר עבורכם מקסימום של נוחות, במיוחד בזמנים בהם תהיו מעוניינים לצפות במתרחש בעסק מבלי להטריח את עצמכם יותר מדי. חיבור של מצלמה נסתרת אלחוטית לאייפון או לסמרטפונים אחרים, תאפשר לכם צפייה קלה ומיידית בכל עת שתחפצו בכך. באופן כזה תוכלו להיות מקושרים לעסק ולהתנהלות בתוכו, ולהיות מעודכנים בזמן אמת. מחפשים מצלמה נסתרת אלחוטית? בקרו באתר הבולשת.