כן רואים ממטר! – הטכנולוגיות החדשות בתחום הסרת משקפיים בלייזר

יש הרבה מאוד תחומים ברפואה שעושים מדי שנה קפיצת מדרגה משמעותית ומציעים לכולנו שיטות חדשניות וטכנולוגיה מתקדמת על מנת נרגיש הרבה יותר טוב. אחד התחומים הבולטים בנושא הזה הוא תחום ניתוחי הלייזר בעיניים שגם ככה היה מפותח מאוד אבל בתקופה האחרונה אף משתפר ומשתדרג עוד יותר. עד היום היו נהוגות שתי שיטות עיקריות לטובת הסרת המשקפיים אבל החל מעכשיו נכנסה לחיינו שיטה חדשה שלמעשה משלבת את שתי השיטות יחד, מעצימה את היתרונות של שתיהן ומעלימה כמעט לחלוטין את החסרונות שלהן. אם עד עכשיו התלבטתם האם לבצע את הניתוח כנראה שזה הסימן שלכם לעשות זאת ולסדר לעצמכם ראיה ברורה, חדה ורחוקה גם ללא משקפיים או עדשות מגע.

 

האם ניתוח להסרת משקפיים מכיל בתוכו סיכונים?


נתחיל דווקא עם הצד הפסימי ונגיד שגם ניתוח הסרת משקפיים בלייזר הוא עדיין ניתוח, אז אומנם מדובר בניתוח פשוט יחסית אך עדיין מדובר בפעולה רפואית שדורשת הרדמה מקומית ולכן הדיוק והמקצועיות חשובים ביותר. אם נלך לצד האופטימי יותר נתחיל ונאמר כי אף אחד עדיין לא נפגע בראייתו בישראל כתוצאה מהניתוח מה שאומר שהסיכון בניתוח הוא אפסי לעומת אולי ניתוחים אחרים. כמעט שישית מאוכלוסיית העולם סובלת מבעיית ראיה ובהחלט אפשר להגדיר את הניתוח הנ”ל כניתוח המבוקש ביותר בעולם כאשר יותר ויותר אנשים מחליטים לבצע אותו בכל יום. הטכנולוגיה והקדמה מביאים גם את הספקנים או החששנים הגדולים לקבל את ההחלטה ולהשאיר את הפחד מאחור ולהמשיך את חייהם עם ראיה מצוינת ללא משקפיים או עדשות מגע.

 

לעשות את הניתוח היום ומחר כבר לראות מצוין


השיטות הישנות הגבילו אותנו בימים שלאחר הניתוח כאשר בימים האלו יכולנו לסבול מכאבים, יובש, אדמומיות וסנוורים בעיניים שגרמו לנו לשאול למה לעזאזל היינו צריכים את זה. עם כניסת השיטה החדשה לחיינו שבה למעשה שומרים על מבנה הקרנית כפי שהוא בניגוד לשיטות הקודמות, אנחנו יכולים לבצע את הניתוח להסרת משקפיים היום וכבר מחר להתנהג כאילו הכל רגיל. ניתוח לייזר בעיניים להסרת משקפיים כבר לא מצריך מאיתנו התאוששות מיוחדת, היעדרות מהעבודה, הגבלה כזו או אחרת מבחינה גופנית ולמעשה אתם יכולים להמשיך את חייכם כרגיל לחלוטין. כן אפשר לומר שאולי תהיה לכם תקופת הסתגלות מבחינה מנטאלית אבל אם בוחנים את הימים שלאחר הניתוח ברמה הגופנית והפיזית בלבד אתם פשוט לא תרגישו שום שינוי. החלום הגדול של אנשים רבים המשתמשים בעדשות מגע או מרכיבים משקפיים או לראות רחוק ולראות מצוין ללא שום כלי עזר, בזכות הסרת משקפיים בלייזר בהדסה אופטימל אתם יכולים להגשים את החלום ללא כאבים ובדרך מהירה ויעילה. לא משנה מה הסיבה ולא חשוב כמה זמן אתם רוצים את זה, בזכות הטכנולוגיה החדשה גם אתם תוכלו לראות מצוין כבר ממחר.