נקמתו האכזרית של נתניהו: הצפת הרשת בטוקבקים משמיצי כחלון

העובדה היא ששניות ספורות לאחר העלאת הידיעה על פרטי תוכנית ההקלות המצויינת של כחלון, הופצצו אתרי החדשות בטוקבקים מנוסחים בערמומיות ובאכזריות המשמיצים את התוכנית ובעיקר את שר האוצר אישית.

 

הכמות של התגובות ואכזריותן גם תוך כדי השידור הישיר העלתה מייד את החשד שהספין הוכן היטב על ידי אנשי נתניהו לעשרותיהם. אלה האנשים המיומנים במלאכה זו.

 

כחלון רצה למנוע מנתניהו ליטול ממנו את הקרדיט על התוכנית המיטיבה. בתמורה קיבל מטר קללות והשמצות שהעין הבלתי מיומנת אינה מבחינה בהיותו מכור ומפוברק.

 

מה עושים? כחלון נערך חלקית בלבד להפתעה התקדורתית שהכין לראש הממשלה. אנחנו ערוכים לטפל מראש גם במוקד עוין כזה. צריך רק להבין שטומנים לך שדה מוקשים ולהתנהג בהתאם.

 

זו לא היתה הפתעה עבורי כשאנשי נתניהו הפציצו את אתרי החדשות בטוקבקים מזוייפים המגנים את תוכניתו של כחלון, שניות אחרי סיום מסיבת העיתונאים ואף במהלכה.

 

למרות שמדובר בתוכנית מצויינת לטובת הציבור ובעיקר השכבות החלשות ושכבות הביניים, כחלון הושמץ באכזריות כפי שרק הספינולוגים יודעים להתאכזר.

 

המעניין הוא שאתר אחד, שבעליו הוא חבר אינטרסנט של ביבי והפך טייקונצ׳יק בזכותו, הציף את הידיעה בטוקבקים מלכלכים ומשמיצים במיוחד.

 

אתם לא מודעים לכך, אבל שלטון ארדואן כבר כאן.

 

רמי יצהר, עניין מרכזי