OXO ORGANIC – החלקה אורגנית לשיער – מידע וחוות דעת

מהי החלקה אורגנית OXO ORGANIC ?

 

החלקה אורגנית OXO ORGANIC  הינה החלקה המיועדת למגוון סוגי השיער ופועלת בשימוש בחומר פעיל טבעי במקום בכימיקל. ההחלקה האורגנית נחשבת להרבה יותר יעילה ובריאה לשיער ולאדם ממגוון סיבות. הסיבה העיקרית קשורה לכך שOXO ORGANIC זו החלקה המכילה במוצר אחד שני היבטים חשובים: החלקת השיער ושיקום השיער. בעוד מרבית ההחלקות שקיימות היום בשוק אך ורק מחליקות את השיער ואף פוגעות ומזיקות לו, ההחלקה האורגנית משלבת גם תהליך שיקומי לשיער. המוצר OXO ORGANIC  נחשב לאחד ממוצרי השיער הפופולריים ביותר בשוק השיער והטיפוח מכיוון שהוא מתעלה בתוצאותיו וביעילותו על שלל ההחלקות הקיימות בשוק.

 

מה הם הרכיבים שמצויים בתוך ההחלקה האורגנית?

 

החלקה אורגנית לשיער עשויה מרכיבים טבעיים כגון : קקאו, חמאת שיאה, שמן דקלים, חלבוני חיטה, חלקיקי ננו זהב וחומצות אמינו. כל אלו ביחד יוצרים את ההחלקה האורגנית ומביאים את השיער תוך טיפול אחד למצב שהוא חלק ובריא יותר.

 

כמו כן, רוב המוצרים המתחרים הם תהליכים אגרסיביים הפועלים בעזרת תוספים כימיים ומסוכנים כמו אמוניה, גופרית או פורמלין ובנוסף מצריכים חידוש מתמיד שמסכן את השיער.

 

יש לציין כי רוב ההחלקות אפילו לא מאושרות על ידי משרד הבריאות בשל תופעות הלוואי והסיכונים הכרוכים בשימוש בהן.

 

החלקה טבעית בשיטת OXO ORGANIC איננה מסוכנת לשימוש או שאיפה ונחשבת לבטיחותית לחלוטין מכיוון שהיא אינה תהליך אגרסיבי לשיער ונשטפת לחלוטין לפני שימוש במחליק כך שלא משחררת עשן מסוכן בשלב הגיהוץ במחליק.

 

השימוש והטיפול הנכון בהחלקה האורגנית –  OXO ORGANIC hair treatment

 

חומר ההחלקה הוא לשימוש מקצועי בלבד, את הטיפול עושים במספרות המורשות בלבד! חפשי את המדבקה על הדלת.

מספרה שמאושרת על ידי OXO ORGANIC קיבלה את כל האינפורמציה עבוד תהליך ההחלקה והציוד הנדרש לביצוע הטיפול והצלחתו.

 

כיצד תדעי אם עושים לך את ההחלקה האורגנית המקורית?

חומר ההחלקה נשטף ב-100% ובמים חמים לפני שימוש במחליק

אין עשן שורף בעיניים ובפה

לאחר ששוטפים את החומר לא שמים חומר נוסף

ההחלקה היא לצמיתות ולא יורדת בחפיפות

מותר לאסוף מיד בתום הטיפול

שמים מסיכה ושוטפים אותה בתום הטיפול והתוצאה היא לאחר מגע עם מים ולא לאחר הגיהוץ המחליק

או פשוט בקשו לראות את הבקבוק ואת המדבקה על הוויטרינה שמאשרת את הסלון ע”י אוקסו.

 

החלקה אורגנית המלצות, חוות דעת וביקורות.

 

אין ספק כי כניסתו של המוצר OXO ORGANIC לשוק השיער הביא עמו התפעלות רבה. לקוחות רבות מעידות כי המוצר עורר בהן סקרנות רבה מכיוון שיש נטייה לראות מוצרים אורגניים כפחות אפקטיביים מן הכימיים.

למרות זאת, מרבית המשתמשים בהחלקה האורגנית מעיד כי אכן מדובר במוצר מדהים שהביא לתוצאות מרהיבות תוך שימוש בודד והם מרוצים כי יכלו להימנע מהחלקות כימיות למיניהן.

 

חוות הדעת שונות וניתן לקרוא ולהתעמק בהן ברחבי הרשת, אך במהרה תגלו כי התגובות חיוביות ומתמקדות בעיקר בעובדה כי ההחלקה האורגנית פועלת על כל סוגי השיער ומקנה לו מראה טבעי בעל חיוניות וברק.

 

הביקורות המרתקות ביותר מגיעות בעיקר מלקוחות בעלות שיער מתולתל, גלי ומקורזל – אשר טוענות כי המוצר אכן הצליח לפעול אפילו בשיער שלהן, הנחשב לשיער מאתגר.

 

אף על פי שהמוצר מציע תהליך אורגני לשיער, עצם היתרון שלו הוא בכך שאין כימיקל הכופה על השיער להתיישר אלא רק יוצר מצב בשיער המאפשר לבעל המקצוע לקבע את צורת השיער מחדש מבלי לשבור את המבנה של השיערה מבפנים ומעצם תהליך זה – התוצאה בשיער ואורח החיים של הלקוחה בשיער לאחר הטיפול, הם הגרמים להתפעלות הרבה מן המוצר.

 

ישנן ביקורות על המחיר של ההחלקה OXO ORGANIC משום שהיא נחשבת ליקרה במעט מן המוצרים המתחרים אך במקביל יש רבים הטוענים כי הם מעדיפים לשלם יותר אך לחוש בטוחים כי שיערם לא נפגע והם לא יסבלו לאחר מכן מריחות לא נעימים או שיער שרוף ופגום.

 

מרבית חוות הדעת על ההחלקה האורגנית אכן חיוביות ומתמקדות בעובדה כי המוצר משלב גם החלקה וגם שיקום של השיער, מה שהיה נחשב עד להופעתו בשוק לבלתי יאמן.

 

לביקור בדף הפייסבוק של OXO ORGANIC לחץ כאן