תקציר ספורטיבי: פדרר אגדה, עטר מבקיע, זהבי מחטיא

רוג׳ר פדרר השווייצרי בן ה-36, הוא המלך הבלתי מעורער של הטניס העולמי. הוא ממשיך לשבור שיאים ולקצור תארים ללא הפסקה. הפעם זכה בפעם השמינית בטורניר הטניס החשוב והנחשב בעולם, הוא טורניר ווימבלדון.

 

פדרר אמר לאחר נצחונו החלק על צ׳יליץ׳ הקרואטי: ״זכה היה חלום קסום לסיים את הטורניר הזה מבלי לאבד מערכה. מקווה לשוב הנה גם בשנה הבראה״. פדרר זכה ארבעת הטורנירים שבהם השתתף השנה, שני טורנירי גראנד סלאם ושני טורנירי מסטרס.

 

 

לירן עטר הבקיע את השער בניצחון של מכבי חיפה 0-1 על הקבוצה הפולנית מידז׳ לגני ה. הברזילאי קאיו ערך הופעת בכורה. חיפה ניצחה פעמיים במחנה האימונים נגד יריבים נחותים וצפוי לה משחק נוסף טרם שובה לארץ. הניצחון הקודם היה נגד קבוצת המילואים של וולפסבורג 0-4.

 

 

איתי שגב הושעה מנבחרות ישראל בשל אי התייצבות לאימון ללא אישור לכך. הבעיה היא עניין טכני הנוגע לביטוח בלתי מספק לשחקן. מכבי תל אביב הגיבה בחומרה על ההשעיה.

 

 

קבוצתו הסינית של ערן זהבי מספידה שוב ברגע האחרון, הפעם 3-2 בחוץ נגד יטאי. זהבי בישל את השער הראשון במשחק אך שוב מתברר שלקבוצות אין הגנה והיא נכנעת בלות שמזכירה את נבחרת ישראל. מצד שני, זהבי הגיע לחמישה מצבי הבקעה מצויינים שאותם החטיא די בשלומיאליות.

 

עניין מרכזי