הבן של נתניהו נגד הבן של אולמרט ולהיפך

חילופי הפוסטים בין יאיר נתניהו לאריאל אולמרט  ולשאול אחיו, הפכו מקור לא אכזב לרכילויות וגילויים מחדרי מיטות. זו היתה הזדמנות מצויינת לאריאל אולמרט לשלול את השמועות השקריות שהפיץ אודותיו הימין הקיצוני ואגב, כך נחשף מי עוד איזה הומו בארון המצחין של ביצת הרכילויות הזדוניות.

 

אותה הבן של אולמרט אריאל:

"אהלן יאיר נתניהו. אנחנו לא מכירים. אני אריאל, הבן הסודי של אהוד אולמרט. הבן ההומו, נו, אתה יודע, זה שחי עם פלסטיני וברח איתו לצרפת. סיפור יפה לא? התרשמתי שהוא מסעיר אותך. מן רומיאו וג'ולייט על ציר בית צפאפא-פריז, רק בצבע ורוד.

 

אממה? יש כמה בעיות עם הסיפור הזה. הראשונה היא שכולו המצאות ושקרים. אני אוהב נשים וחולק את חיי עם בת זוגי ואם בתי.

 

"הבעיה הגדולה יותר היא הגזענות וההומופוביה שנוטפות מן המעשיה הזו הפיצו אותה אתרי ימין בימי כהונתו של אבי כראש ממשלה, וכל תכליתה להסית בשם 'האמיתות' האפלות הנחשפות בה: 'בן הומו', 'בן זוג פלסטיני' ועוד כל מיני המצאות".

 

ויש גם את הפוסט שהעלה שאול אולמרט, הבן האחר של ראש הממשלה לשעבר:

"עד היום התעלמתי. אולי כי אין שום דבר שלילי בעיניי בלהיות הומו או פלסטיני. ואז אתה נכנסת לתמונה, יאיר נתניהו היקר. כותבים עליך תחקירים, מעלים שאלות לגבי אורחות חייך ואתה כנראה בלחץ. דרכך להתמודד עם זה היא להשליך קצת מן הרפש על אחרים. הנה החלק שמוקדש לי בפוסט שכתבת: 'מה עם תחקיר לגבי הילד של כולנו, בנו של רוה"מ אולמרט, יחסיו המעניינים עם איזה פלסטיני והמשמעויות לביטחון המדינה?'. כמה גזענות והומופוביה יאיר. ולקינוח אתה טוען שפגענו, אני והחבר הדמיוני, בביטחון המדינה. כל הכבוד.

 

 

"עכשיו תקשיב חביבי: בשונה ממך, אני מעולם לא ישנתי במעון הרשמי, אין לי נהג ומאבטח מטעם המדינה, אני לא מתרועע עם נשיאים או מבלה, לכאורה, אצל מיליארדרים. אני אשכרה עובד לפרנסתי. אני גם משתדל באופן עקרוני להרים את הקקי של כלבתי (אבל אני מודה שקרו מקרים). בקיצור, אני חי את חיי. הניסיונות שלך לגרור אותי לתוך המציאות המעוותת שלך נועדו להיכשל. אני נחוש לפעול רק במסגרת החוק ולכן לא אהסס לתבוע את כל מי שהפיץ או יפיץ גם כעת מעשיות שקריות, גזעניות והומופוביות. אריאל אולמרט".

 

"התגובה של אחי הקטן (ממש קטן, בקושי מטר תשעים!) והאהוב (מאוד אהוב, באמת) ממצה את העניין. מעבר לכך, למרות הנזק הרב שהדברים גורמים, אני אישית חש בעיקר רחמים. מוכרת לי ולאחי הפוזיציה הזו, להיות בן של ראש ממשלה. זה מורכב, בעיקר לאור הסערות והטלטלות שהמשפחה חווה (גם זה מוכר לנו, מה לעשות). ברגעים כאלה אופן ההתמודדות חושף את מי שאתה ומה הם ערכיך. אני קורא את מה שכתב אח שלי ונורא שמח שהוא כזה, ולא הגזען, ההומופוב, הבריון, הפאשיסט, שזולת העובדה שלשלושתינו היה אבא שכיהן תקופה כראש ממשלת ישראל, אין לנו דבר במשותף איתו".