נחקר חשד שעיריית ת״א התרשלה; אין חשש לחייה של שלומית מלכה

הדוגמנית שלומית מלכת, אשתו של השחקן יהודה לוי, מאושפזת במצב קשה בבית החולים איכילוב בתל אביב לאחר שהחליקה ונפלה ביום ראשון בבוקר מקורקינט חשמלי שעליו נסעה בתל אביב. המשטרה פתחה בחקירה לבירור החשד שההחלקה נובעת מרשלנות של עיריית תל אביב שמרטיבה את נתיבי האופניים והמדרכות אגב השקייה אוטומטית ממוחשבת של הגינות בעיר בכלל ובאתר שבו מדובר בפרט.

 

אין זה המקרה הראשון שבמקום הזה אירעה תאונה דומה. אזרחים טענו שתלונות שהופנו ריקם לא הביאו לשינוי במצב ועדיין נתיבי רכיבה במקומות שונים בעיר רטובים ומסוכנים ללא סיבה מוצדקת.

 

דוברות מד”א דיווחה: בשעה 08:58 התקבלה דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב דן על צעירה שנפלה ונחבלה כשנסעה על קורקינט חשמלי בשד’ רוטשילד פינת כרמייה בתל אביב. חובשים ופאראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים לבי”ח איכילוב צעירה כבת 23 במצב קשה לא יציב עם חבלת ראש כשהיא מורדמת ומונשמת.

 

ממש״א דיווחה פראמדיקית: “כשהגענו למקום ראינו בצד הכביש על השדרה צעירה כבת 23 שוכבת כשהיא בהכרה מעורפלת וסובלת מחבלת ראש ופציעות בגפיים כשבסמוך אליה ראינו קורקינט חשמלי. הענקנו לה טיפול רפואי מציל חיים שכלל טיפול תרופתי והרדמה ופינינו אותה בדחיפות לבי”ח כשמצבה מוגדרה קשה ולא יציב.”

מבית החולים נמסר כי אין סכנה לחייה של הדוגמנית. משפחתה ומשפחת ארוסה ביקשו צהתקשורת לשמור על פרטיותה ולהימנע מהגעה לבית החולים שבו היא מאושפזת.

 

עניין מרכזי