אפל מיטבה עם האנושות לעומת ממשלות שממציאות רק כלי משחית

במלאת עשור לאייפון הראשון נחשף אייפון עשר המוצג כאייפון x. האות המבטאת את המספר עשר בלטינית. אפל חשפה גם שני דגמי אייפון 8 ודילגה על המספר 9 אבל מה שקובעת היא המהות ולפנינו סוף סוף מהפיכה אמיתית שמקדמת את חיינו בקפיצה גדולה לעבר חיים עוג יותר יפים ונוחים. מדובר בסדרת שיפורים וחידושים מרנינים מאוד.

 

היכולות של המכשיר החדש מדהימות. הוא עמיד למים ולאבק, נטען ללא צורך במטענים קוויים ונפתח במבט ללא צורך בטביעת אצבע. המצלמות מדהימות ומערכת ההפעלה החדשה היא פשוט חלומית.

 

בנוסף, נחשף שעון אפל בדגם מתקדם הפועל בנפרד מהאייפון כך שניתן להסתובב עימו ללא הזדקקות למכשיר עצמו ולמלא סידרת משימות מגוונת ומרשימה. גם העיצובים מעוררי השראה של המכשירים ושל השעונים.

מיליוני עסקים בעולם ועשרות מיליוני אנשי עסקים. כולם רוצים לעשות כסף. בעיקר כסף והמון. לא חשוב איך. העיקר להרוויח. ואפל אחת בכל זאת יוצאת דופן.

 

אפל מרוויחה כסף והמון אבל ביושר. אפל עושה זאת באמצעות חידושים טכנולוגיים שמשנים את חיינו ללא הכר לטובה. נסו להיזכר איך ניראו חיינו לפני עשור ותתקשו להאמין.

 

צריך להעריץ אנשים כמו סטיב ג׳ובס וטים קוק. הם מקבצים את מיטב המוחות בעולם במטרה לשנות את חיינו לטובה ולייעל אותם. הם פועלים על מנת להמציא ולהפיק מה שממשלות נמנעות מלחולל: מהפיכה לטובת האדם, האזרח. למענך.

האבסורד הבלתי נסבל הוא שממשלות מפתחות, ממציאות ומייצרות רק כלי משחית, כלי נשק, פצצות, טילים ומכשירים להשמדה המונית.

 

לעומת זאת, אנשים פרטיים נוטלים את המחוייבות להמציא ולייצר תרופות, קידמה טכנולוגית, מכוניות, מטוסי נוסעים, ריהוט, ביגוד ואייפונים.

כל הטוב בעולם מיוצר בידי בתם אנשים בעלי יוזמה וחזון.

ואילו כל הרוע שבעולם ובאדם מתמצה בפוליטיקאים ובמה שהם מייצגים.

כל המופלא שבאדם הוצג הערב באולם על שם סטיב ג׳ובס בחשיפת אייפון 10. למנצחים הידד.

 

רמי יצהר, עניין מרכזי