מרצ הישעתה בכיר החשוד באונס קטינה

החשד שעליו מדווח בימים האחרונים הוא שבכיר במרצ חשוד באונס קטינה בת 13. הנערה היא בת של חברים שלו. על הפרשה קיים איפול בצו בית משפט אך המפלגה מגיבה בשל שמועות על כך שבכירי המפלגה מגיעים לביתו של הבכיר כדי לנחמו ולעודדו.

 

במרצ החליטו לשים קץ לשמועות והודיעו: ״גל השמועות ממשיך וחשבנו שהגיע הזמן לעצור אותו. הנה האמת: ביממה האחרונה, בעקבות ציוץ של מישהי בטוויטר, מסתובב גל שמועות על “בכיר במרצ, שיושב במעצר בית על אונס ילדה בת 13 של חברים, ושכל מרצ מגיעה אליו לביקורי ניחומים”.

 

מאחר שיש צו איסור פרסום של בית המשפט בפרשה, נמנענו מלהתייחס אליה עד כה. אבל גל השמועות ממשיך וחשבנו שהגיע הזמן לעצור אותו. הנה האמת:

 

מפלגת מרצ מודיעה בעקבות הפרסומים על בכיר במפלגה החשוד בעבירות מין חמורות:

״לפני כחצי שנה בעל תפקיד מטעם מרצ הואשם בעבירות מין חמורות בקטינה.

 

״ביום שבו התגלו החשדות ולאור חומרתם המזעזעת, פנתה יו”ר מרצ, ח”כ זהבה גלאון לבית הדין של המפלגה, ועתרה להורות על הדחתו מחברותו בכל מוסדות המפלגה בהם נבחר לכהן ומכל תפקיד בו הוא משמש מטעם מרצ.

 

״ימים ספורים לאחר מכן התקבלה העתירה, והאיש הושעה מכל תפקידיו במפלגה. בית הדין של מרצ הוציא צו איסור פרסום בעניינה של העתירה, הבקשה להשעיה והצו שניתן, בכפוף לצו איסור הפרסום של בית המשפט בנושא.

 

״אין במרצ מקום לאנשים שנחשדים בעבירות מחרידות וחמורות כל כך. נקודה. למרצ יש רקורד מוכח במאבק בעבירות מין, וסיפורי הבדים על “כל מרצ מגיעה אליו לביקורי ניחומים” הם כל כך מכוערים ותלושים שמדהים אותנו לראות איזו תאוצה הם תפסו ברשת״.

 

עניין מרכזי