הזמר אדם מאושפז וסובל מאוד

הזמר אדם בן ה-57 מאושפז זה שבועות רבים בבית החולים איכילוב בתל אביב כשהוא סובל מסיבוכים מסוכנים לאחר שעבר ניתוח להסרת כיס המרה. לאחר הניתוח שהיה לפני חודשיים סבל אדם מסיבוכים והוא מתאשפז וסובל לדבריו מצהבת ומכאבים איומים בבטן.

 

אדם חשף בשבוע שעבר כי הוא מאושפז בבית החולים איכילוב בשל סיבוכים עקב ניתוח להוצאת כיס המרה. האשפוז הראשוני של הזמר היה כבר לפני קרוב לחודשיים, כאשר שבועיים לאחר מכן אושפז פעם נוספת. לדבריו, סבל מ"צהבת וכאבים חזקים בבטן.

 

אדם פרסם בדף הפייסבוק שלו את סיפורו כשהוא מלווה בצילום עצמי:

"עברתי החדרה של סטנט ועשו לי חתך בלבלב – שגרם לדלקת חריפה ולדלקות באיברים פנימיים נוספים". עוד הוסיף כי "על פי הרופאים, מדובר בתהליך ארוך ובעל סיכון".

 

"כשאתה מתבונן על החיים מהזווית הזו והם נעצרים, אתה מוכרח להתרכז בנשימות ולאחוז בטוב: למשל, שאני לא מעשן שבועות; למשל, שבסוף התהליך מילים כמו זונדה, קטטר, מדדים, סיטורציה, אינהלציה ועוד לא יהיו יותר חלק מחיי; למשל שמיום כיפור אני בצום, ויש מצב שאכנס לג'ינס מפסטיגל '87".

 

"מהזווית הזו אתה מבין מה באמת חשוב בחיים", סיכם. "לאלה מכם ששולחים אינסוף הודעות דאגה ואהבה, זה מחבק ומחזק. בתקווה שאכן הזווית תשתנה בקרוב ונחזור לחיים".

 

מערכת ״עניין מרכזי״ מאחלת לזמר בריאות וחיים ארוכים ומאושרים.

 

עניין מרכזי