המזכירה חשפה נהנתנות חסרת מעצורים של הזוג נתניהו

הדס קליין, העוזרת האישית של המיליארדרים מילצ׳ן וג’יימס פאקר, עסקה באספקת המתנות למעון נתניהו. עדותה במשטרה חושפת את שהיה ידוע מזמן: הזוג נתניהו דרש ודרש ודרש שמפניה וסיגריות וקיבל וקיבל וקיבל.

 

קליין: "רכישת השמפניות לא הייתה ביוזמת מילצ'ן או פאקר, אלא תמיד יוזמה של בני הזוג נתניהו. שרה הייתה מבקשת בקבוקים באריזה של 6 או 12 בקבוקי שמפניה. ביבי היה מבקש סיגרים וידע גם על כמויות השמפניה שאשתו קיבלה. הנהג של החברה היה נוסע במיוחד לירושלים לספק את הסיגרים והשמפניות".

 

"משפחת נתניהו הייתה משתמשת בבריכה של פאקר ומבקשת שמנהלת משק הבית שלו תכין להם אוכל, גם כשהוא כלל לא נמצא".

 

"שרה פחדה מהאזנות. בכל פעם שביקשה דברים, ביקשה לדבר רק בטלפון קווי או להיפגש פנים אל פנים. היא צעקה עליי כמה פעמים בקשר למתנות. מילצ'ן קבע חלוקת עלויות למתנות בינו לבין פאקר. זה לא היה בשביל תמורה ספציפית".

 

המזכירה מסרה על שיחה קשה שקיבלה משרה נתניהו לאחר שדרשה שהמיליארדים ישלחו מפקח בנייה לביתם: "הייתה שיחה קשה, שרה צעקה עליי. נתניהו רצתה שמפקח הבנייה שעובד עם פאקר ומילצ'ן יבוא לייעץ לגורמים המקצועיים של משרד ראש הממשלה לגבי נזילה בבית.

 

״לא אישרתי, ואז היא צעקה שאני ומילצ'ן מבזים אותה ואת ביבי, לא מאשרים דברים שמותרים להם כביכול. אחרי כמה שעות התקשר ביבי בעצמו, אמר שזה לא בסדר מה שהם – פאקר ומילצ'ן – עושים לגברת, שהם צריכים להבין מה היא עוברת בתקשורת ושהם בדקו את זה מול הייעוץ המשפטי ו'הכל מותר'".