כתב אישום הוגש נגד ח״כ אורן חזן

רק אתמול הלין אורן חזן למה לא נותנים לו למלא את מקומו של דוד ביטן כיו״ר הקואליציה בעוד שביט עסוק בצרותיו שלו. היום חזן כבר השתתק כשנודע לו שהוגש נגדו כתב אישום בעוון עבירות של תקיפת עובד ציבור והתנהגות פסולה במקום ציבורי.

 

חזן בא לעיריית אריאל לאחר שהוטל עיקול על חשבון הבנק של אמו, מכיוון שלא שולמו תשלומי הארנונה על המסעדה שבבעלות המשפחה. חבר הכנסת השנוי במחלוקת שאז עוד לא נכנס לכנסת ארב למנכ"ל העירייה לאחר שגילה כי הוא האחראי להוראת העיקול. המנכ"ל וראש העירייה. חזן התנפל על המנכ״ל ובין היתר אמר לו "כוס אמק, בן זונה גנב, אני אזרוק אותך מפה".

 

המנכ"ל המותקף ניסה להתעלם ופנה לעבר חדר בעירייה, אז נצמד אליו חזן ודחף אותו עד שהוטח במעקה, משם המשיך לחדר הישיבות. לאחר שהוצא חזן מחדר הישיבות, הלך הנאשם ללשכת ראש העיר. הוא החל לצעוק ולקלל את ראש העיר, ואיים כי "יטפל" בו וידאג שהוא "לא ישב עוד בכיס ראש העיר״.

 

תגובת חבר הכנסת חזן:

 

"לי אין מה להסתיר. אצלי הכל שקוף. לכן הסרתי את החסינות שלי כח"כ ודרשתי בשיחה עם פרקליט המדינה משפט פומבי שקוף לעיני העם, שישודר בלייב בפייסבוק.

 

״במשפט אוכיח את יושרי ואת העובדה שמדובר בעוד רשות מושחתת ובכתב אישום מופרך המבוסס על תיק כמותו נסגרים אלפים בשנה כדבר שבשגרה. וכך גם יהיה גורלו של תיק זה.

כל כולו של התיק הנ"ל הוא רדיפה פוליטית אישית צרופה״.

 

עניין מרכזי