מיקי הגדולה ומיכל הקטנה: מלחמת מלכות הילדים

החתונה בהפתעה של כוכבת הילדים מיקי מוכתר ומנהלה האישי אריק עורי הפכה שיחת היום, כמו גם סיפור שובה של המתחרה הגדולה, מיכל הקטנה, לבמה באותו ערב ממש שישה ימים בלבד לאחר שילדה תאומים.

 

בין מיקי למיכל קיימת יריבות טיבעית. שתי מלכות ילדים מוכשרות נאבקות על ליבם של הזאטוטים שכלל אינם מודעים לקרב הגדול ביניהם. מבחינת הילדים, הם אוהבים את שתיהן. לגבי מיקי לפחות, ואני מעיד על כך ממקור ראשון, ניכר שהיא באמת ובתמים מתה על הילדים ומתמסרת בהקרבה אישית מתישה להצטלם ולהתחבק עם כל ילד אחרי ההצגות הנפלאות שמפיק בעלה.

 

הייתי שותף כצופה להצגת הבכורה שקדמה להפתעת הנישואין על הבמה ואחר כך לחגיגה הפרטית יותר באוהל שהודם צמוד להאנגר 11 בנמל תל אביב. אין ספק שזו חוויית חיים לא רק למעורבים, אלא גם לאלפיים הצופים, כמחציתם ילדים, שהיו עדים להפתעה.

 

יותר מכולם היתה המומה מיקי. ואריק הנהדר הפיק את האירוע בכישרון גדול ובנחישות דומיננטית. הוא לא חדל להיות מפיק ומנחה ומכוון ומחבק כל הערב.

 

צריך אומר נדיר ויכולת ביצוע מרשימה במיוחד לבצע מהלך כזה: חתונה בהפתעה שנוטלת מהכלה את חודשי ההכנה המרגשים. אבל כיוון שגם הוריה ובני משפחה אחרים בירכו, הרי שמדובר בערב מיוחד ומרגש באמת, ובעיקר בלתי נשכח.

 

ביום שאחרי נותרה הזירה להתגוששות של המגיבים ברשתות החברתיות. חלק מהתגובות מציקות וטורדניות. למה ההיא חזרה לבמה כל כך מהר (כסף אלא מה?), ואיך זה שמתקיים הליך רישום לנישואין בלי הכלה המיועדת. ולמה ככה ומדוע ההוא וההיא וההם. כל מי שחווה אפילו את תחושת חצי הסלב יודע שאין דבר שאתה יכול לעשות בפומבי מבלי שמיליון איש יביעו את דעתם וחלקם יקרינו את רישעותם המובנית לתוך הגיגיהם.

 

מי שקורא את תגובות הגולשים מוזמן לא להתרגש מהליכלוכים המטופשים ולהעדיף את זכותה של מיכל להחליט מה טוב בעבורה אחרי לידה ומה נפלא למיקי ולבעלה אריק.

 

״עניין מרכזי״ מאחל לכל הצדדים מזל טוב, חיים טובים ומאושרים ואפס התייחסות לכל היתר.

 

רמי יצהר, עניין מרכזי