סגירת קייטרינג חלבי לאירוע במחיר משתלם

משום שכל קייטרינג מותאם לאירוע ומורכב אחרת, המחיר אינו קבוע מהזמנה להזמנה ויש מקום להתמקח. לעיתים, תשיגו לא מחיר זול יותר אלא שירות רחב יותר או גיוון בתפריט.

 

מחיר יקר לא מעיד על איכות האוכל. אל תתפתו לסגור על קייטרינג חלבי  רק כי הוא יקר, וגם אל תוותרו מהר מדי על קייטרינג כי הוא זול.

שאלו את חברת הקייטרינג מדוע היא זולה/ יקרה. התשובות המתקבלות הן אמתיות ולרוב מפתיעות ויכולות ללמד אתכם אם המחיר מושפע משם המותג או כי הקייטרינג מחזיק שף מוכשר במיוחד.

המחיר יקר מדי? אל תפוצצו מיד את העסקה. חברת הקייטרינג רוצה לסגור עסקה בדיוק כמו שאתם רוצים. מצד שני, יש מחיר שלא משתלם – לא רווחי לחברת הקייטרינג או שיש לה אופציות אחרות. דברו עם החברה והציעו את המחיר שאתם יכולים לשלם, בכנות, והחברה תבדוק אם משתלם לה להגיע למחיר הזה. כך המשא ומתן יהיה כנה ומשתלם לשני הצדדים.

 

שירותים נוספים שניתן לבקש מחברת הקייטרינג

 

צורת ההגשה – יש חברות קייטרינג שמציעות עריכת שולחנות והגשה, או מספקות קערות אירוח יפות. אוכל, טעים ככל שיהיה צריך להיות מוגש בצורה אסטטית ונעימה לעין. שאלו את חברת הקייטרינג אם היא מספקת צורת הגשה. לעיתים זהו שירות נלווה שעלותו סמלית, ומשדרג את כל מראה האירוע.

 

הובלה – כיום הובלת הקייטרינג למקום האירוע מובנת בתוך מחיר הקייטרינג. במקרים בהם ההובלה לא כלולה, ציינו בפני החברה כי מדובר בשירות שנהוג לכלול ובקשו הנחה או שירות אחר תמורתו.

 

שירותי ניקיון לאחר האירוע – באירועים בהם חברת הקייטרינג מציעה הגשה ומלצרות, לרוב גם יוצע לכם שירותי פינוי שולחנות וניקיון. סגירת חבילה מלאה בחברת הקייטרינג משתלמת לשני הצדדים ולכן המחירים צריכים להיות נמוכים מרכישת כל שירות בנפרד. ציינו בפני החברה שאתם מעוניינים לרכוש חבילת שירותים מלאה ומצפים למחיר משתלם בהתאם.

 

בעת סגירת קייטרינג חלבי, מחיר אינו פרמטר יחידי ויש לכלול מה עוד מציעה החברה מלבד האוכל, ומה רמת הגיוון של החברה בתפריט. הסתכלות על כל התנאים בעת משא ומתן לסגירת העסקה יבטיחו לכם בחירת קייטרינג שיענה על כל הציפיות שלכם.

 

מאמר זה בחסות פזית ספיר שפית