קייטרינג חלבי המלצות: סליחה, מה טעים כאן בבקשה?

ענף הקייטרינג רחב מאוד בארץ- איך אפשר למצוא מבין כל החברות, קייטרינג שיהיה טעים, מוגש עם הקפדה ובמחיר משתלם? אוספים המלצות דרך האינטרנט ודרך אנשים.

 

בחירת האוכל לאירוע יכולה להפוך אירוע מגמגם למוצלח ביותר ולהיפך. טריות האוכל, איכותו וטעמו ישפיעו על האווירה באירוע.

 

נעים להכיר: קייטרינג חלבי המלצות באינטרנט

 

באינטרנט יש המון המלצות על סוגי קייטרינג שונים. הנה המקומות שהכי כדאי לשאוב מהם המלצות:

  • אתרים המדרגים חברות קייטרינג שונות, שאין להם דעה מוטה על שום חברה.
  • קבוצות בפייסבוק בתחום עריכת אירועים, קייטרינג חלבי, וקבוצת המלצות על קייטרינג. יש כיום קבוצה לכל דבר, כנסו לקבוצה פעילה עם פוסטים מהחודשים האחרונים ובקשו המלצה.
  • עמוד פייסבוק עסקי של העסק- בניגוד לאתר שבו שהחברה בוחרת אלו תגובות לשים, בפייסבוק הכל פתוח וכל משתמש לא חושש לכתוב את דעתו האמתית, הרי ככה התחילה מחאת הקוטג'. לכן, בתגובות על העסק תוכלו לגלות מה באמת אנשים חושבים על חברת הקייטרינג.

 

לא רק באינטרנט- קייטרינג חלבי המלצות מפה לאוזן

 

  • על טעם וריח אפשר להתווכח ולכן המלצות לבד מהאינטרנט לא מספיקות. קחו 3-4 המלצות, במיוחד של חברות שחזרו על עצמן ובדקו אותם לעומק.
  • תלמדו מטעויות של אחרים, או מההצלחות שלהם – אם חברים ערכו או היו באירוע עם קייטרינג מומלץ, בקשו מספר טלפון. תוכלו גם לספר שהגעתם דרך המלצת חבר ולבקש הנחה כי זו הזמנה חוזרת.
  • תמונות באתר לא מספרות על הטעם- נודה על האמת, התמונות באתר ערוכות ומצולמות במיוחד כדי שיראו מפתות. רוצים תמונות אמתיות של צורת ההגשה ומראה האוכל? חפשו תמונות של שולחנות האוכל, בעיקר בפייסבוק ובתיוגים – אלו יתנו לכם המלצה אמיתי על מראה האוכל.
  • תטעמו בעצמכם- כמו שבאולם יש טעימות, יש מקומות קייטרינג שכל כך פעילים עד שניתן להגיע אליהם לטעימה. המלצה היא תמיד טובה, אבל התנסות אישית מנצחת.

מציאת קייטרינג חלבי המלצות באינטרנט בעזרת קהילת הפייסבוק וחברים, ולאחר מכן בחינה של כמה המלצות נבחרות מבעד לעיניים שלכם ולפרמטרים החשובים לכם, תאפשר לכם מציאת חברת קייטרינג בקלות ללא בדיקה של עשרות חברות.