קייטרינג חלבי כיצד נבחר ?

 

המדריך לבחירת קייטרינג שירים את האירוע

קייטרינג חלבי הוא מאוד מגוון, תחת הקטגוריה נכללים מאכלים קלילים לאירוח ולמסיבת יום הולדת של ילדים, וגם דגים וקישים עשירים כתפריט לאירוע בערב, כדוגמת בת מצווה.

 

איך לבחור קייטרינג שיתאים לאירוע ולאורחים – וגם יהיה טעים?

 

בחירת הקייטרינג כוללת שני שלבים, החלטה על סוג האוכל המתאים לאירוע, ולאחר מכן בחירת חברת קייטרינג. קבלו את המדריך הממוקד לקייטרינג חלבי כיצד נבחר ? שיהפוך את ההחלטה לקלה יותר.

 

 

התאמת התפריט למוזמנים באירוע

 

המאכלים והתוספות צריכים להיבחר בהתאם לאופי האורחים באירוע, ולא רק לפי כותרת האירוע. גם אם מדובר בבר מצווה שזהו אירוע יוקרתי, לא בהכרח שאורחי האירוע יבחרו במנות גורמה, אלא יעדיפו למלא מלוא הצלחת פסטה מוקרמת.

הקפידו על מאכלים שיתאימו לכל גיל באירוע, ילדים- שיעדיפו דברים פשוטים ולא מורכבים, נוער וצעירים שיבחרו במאכלים מוכרים או מוכרים עם טוויסט, ומבוגרים אניני טעם שאוהבים להתנסות גם במנות מיוחדות יותר.

אופי המאכלים, אם יהיה קליל- מאפים מיוחדים וקישים, או מורכב- מרקים, דגים ופסטות יקבע לפי האירוע עצמו. אירוח או יום הולדת לילד יצריך קייטרינג קליל יותר, וכן הלאה.

 

קייטרינג חלבי כיצד נבחר ? בחירת חברת הקייטרינג

  • מיקום החברה- קל יותר לבחור חברה שנמצאת בעיר. אך אל תגבילו את עצמכם, לעיתים תגלו שדווקא בעיר הסמוכה יש קייטרינג מומלץ, ועם ההובלה הנכונה אין כל בעיה בארצנו הקטנה לשנע מעיר לעיר.
  • מגוון המאכלים- כפי שראינו, יש צורך מגוון מאכלים עבור האורחים. ודאו כי חברת הקייטרינג מספקת את כל המבחר, או את רובו. אל תתפשרו על מגוון תמורת מחיר, כי המגוון והשוני בין המאכלים יוצר את האווירה.
  • תטעמו בעצמכם- אין טיפ טוב יותר מאשר לטעום בעצמכם את האוכל. זו הסיבה שאם הייתם באירוע והקייטרינג היה מוצלח כדאי לברר על אותו קייטרינג, או לקבל המלצות מאנשים אחרים שניסו קייטרינג מוצלח.
  • שירותים נלווים- הובלה, מלצרות וניקוי אחרי האירוע- יש חברות שמציעות שירותים נלווים, שירותים אלו מקצועיים וחוסכים זמן רב בארגון האירוע.

בחרו חברת קייטרינג שניתן לסמוך עליה שתהיה שם ביום של האירוע בזמן, עם מגוון מאכלים שיתאימו לכל האורחים, שתספק בעצמה שירותי הובלה של הקייטרינג והכל בסבר פנים יפות. רק לאחר מכן תסתכלו על המחיר, כי ללא איכות כל מחיר יהיה יקר מדי.

 

מאמר זה בהשראת השפית פזית ספיר