בלי וואקמה אין לבאר שבע מה למכור

מחליפו של ערן לוי, קשר אלמוני מטוגו שבאפריקה, דידייה קוגבניה, רק נכנס וכבר הבקיע את שערו הראשון בארץ. השער העניק לקבוצתו, מכבי נתניה, ניצחון חשוב ובעל משמעות גדולה בליגת העל. תוצאת הסיום היתה 0-1 לנתניה על הפועל באר שבע שמנוצחת פעמיים באותו מגרש בהפרש של ימים ספורים.

 

בשבוע שעבר הפסידה באר שבע למכבי תל אביב בגמר גביע הטוטו והפעם ספגה הפסד ליגה שני. הערב יכולה בית״ר ירושלים לנצל זאת ולהעפיל למקום הראשון בתון משחק הבית בטדי נגד מכבי תל אביב.

 

המנצחת מנתניה הוכיחה שוב שהיא קבוצת צמרת לכל דבר חרף תקציב צנוע. הנחישות והלכידות החברתית מניבה תוצאות נהדרות עבור העולה מן הליגה השנייה.

 

באר שבע נתקלת בבעיה רצינית בהתקפה בתקופה האחרונה. בלי וואקמה זו לא אותה קבוצה בעיקר כי כרגיל בשנים האחרונות לקבוצות הצמרת אין חלוצים עיקביים שניתן לסמוך עליהם שיכריעו משחקים בכל שבוע.

במשחק נוסף ספגה קריית שמונה הפסד בייתי מביך 0-2 מול הפועל רעננה, קבוצתו הקודמת של מאמנה חיים סילבס. אפשר שהשאננות של המארחים נבעה מהתבוסה שהבנחילה קריית שמונה 0-4 לעכו בשבוע שעבר. המבקיעים היו בלם הקרייה דיניז בנגיחה לשערו הוא. ואם לא די בכך, נייג’ל האסלביינק ספג שני כרטיסים צהובים ברציפות ואדום אחרי שהתלונן על שריקה של השופט יגאל פריד וגם מחא לו כפיים.

 

זה קרה לפני ההפסקה ולאחריה הבקיע תומר סויסה שער שני. זה אותו שחקן שעזב את קריית שמונה והיה חשוב לו מאוד להצטיין מולה.

 

עניין מרכזי