הושקה אפליקצייה למשתתפי שייט תענוגות

חברת הפלגות הנופש NCL (נורוויג’ן קרוז ליין) משיקה אפליקציית מובייל עבור אורחי האונייה, תחת השם Cruise Norwegian. האפליקציה נועדה ללוות את הנוסעים כבר מההזמנה ועד ליום הירידה מהאונייה.

 

אנדי סטיוארט, נשיא ומנכ”ל NCL אומר כי “אפליקציית Cruise Norwegian תאפשר לאורחים להתאים לעצמם את חוויית השייט המושלמת עבורם ולנהל את החשבון האישי שלהם, כך שיוכלו לנצל את זמן השהות באונייה בצורה הטובה ביותר ולעשות רק את הדברים שהם באמת אוהבים.”

 

במטרה להבטיח חוויה נטולת דאגות ביום העלייה לאונייה, מספקת אפליקציית Cruise Norwegian הוראות הגעה מדויקות ומפורטות לנמל. כמו כן, פונקציית הצ’ק-אין במובייל, מאפשרת לאורחים לחסוך זמן יקר ברציף ולעלות לאונייה עם המסמכים אלקטרוניים וללא ניירת.

 

מרגע העלייה לסיפון, ניתן להשתמש באפליקצייה ללא תשלום, באמצעות החיבור המהיר לWi-Fi באוניות הפאר של NCL. באפליקציית Cruise Norwegian שייט החלומות של האורחים נמצא ממש בקצות אצבעותיהם.

 

לצד עדכונים שוטפים בכל הנוגע לפעילויות הצפויות במהלך ההפלגה, האפליקציה מאפשרת לאורחים לחוות את סגנון ה-FreeStyle הייחודי של NCL במלואו: ניתן להזמין כרטיסים למופעי ברודווי, לשריין מקומות לארוחת ערב מפנקת באחת ממגוון מסעדות היוקרה של NCL, או לצאת להרפתקה במיטב סיורי החופים.

 

בנוסף, אפליקציית Cruise Norwegian מאפשרת לאורחים לשמור על קשר בכל רגע נתון, לפתוח קבוצות צ’אט מרובות משתתפים, לארגן מפגשים או לשתף תמונות וסרטונים, באמצעות חבילת שיחות והודעות ללא הגבלה, תמורת תשלום חד-פעמי בסך $9.95.

 

האפליקצייה זמינה לשימוש בהפלגות באוניית Norwegian Sky כבר היום. בקרוב היא תהיה זמינה גם באוניית Norwegian Bliss החדשה עם השקתה בקיץ 2018.

 

עניין מרכזי