הווידוי של גרינר: עברתי הפלה כואבת

ליהי גרינר היא מהמשתתפים הדי בודדים בתוכניות ״האח הגדול״ ששרדה את הקצבת 15 דקות התהילה ונותרה ידוענית, שמרכזת סביבה התעניינות רכילותית,  שנים אחרי יציאתה מבית האח הגדול. היא מצליחה לשרוד בשל כישרונה להמציא עצמה מחדש שוב ושוב בצד ידע כיצד להתנהל מול תקשורת הרכילות הגיא-פינסית.

 

ועכשיו מגיע הווידוי האישי שלה:

“היו לי כאבים מטורפים של כמו כאבי מחזור, כמו צירים ממש כואבים. בכל מקרה, אז בלילה זה התגבר ונהיה מאוד חזק שכבר לא יכולתי לנשום, אני כמעט התעלפתי מרוב הכאבים. הייתי בבית על הרצפה מקופלת ולא יכולתי באמת לסבול את זה יותר.

 

“התקשרתי לאחיות של מכבי לדבר איתן בטלפון ולהגיד להן שאני ממש בכאבים, אני יומיים בכאבים כאלה והלכתי למוקד נשים ובדקו ואמרו שהכל בסדר עם התינוק. אמרו לי שזה השרירים והגידים ברחם ושזאת הסיבה לכאבים. הכאב היה פשוט בלתי נסבל אתמול בלילה, אז התקשרתי למוקד. אני עברתי לידה טבעית ללא אפידורל בהריון הקודם, והכאבים שחוויתי אתמול היו בלתי נסבלים, לא יכולתי לעמוד על הרגליים כדי לעבור את זה.

 

“בקיצור, האחות הזמינה לי אמבולנס שייקח אותי למיון נשים. הגעתי לבילינסון בפתח תקווה, שמדהימים פה חבל על הזמן. הדימום היה ממש קשה והכאב היה עוד יותר קשה. הרגשתי את ההתנתקות לבד, והתינוק נפל לבד, ופתאום הכאב הפסיק, וזהו, רציתי שהכאב יפסיק, זה היה נורא.

 

״אז עברתי הפלה טבעית, לא הייתי אמורה אפילו לעבור גרידה אור אנית’ינג, פשוט הכל יצא טבעי ואמרו לי כזה לא להסתכל, שהתינוק יצא, ואמרתי אין מצב, אני חולת נפש, אני חייבת לראות, אז הסתכלתי, תינוק קטן קטן קטן ממש שלם, זה מטורף, בשבוע 17 שתינוק בשלמות שלו, והוא שקוף כזה, יו נואו? וואטאבר, מה זה יפה, ממש יפה. ממש דומה… ראיתי את הבן שלי מייקי לחלוטין.

 

״וזהו, נגמר, ואתם יודעים, כאילו, עצוב לי מאוד, מייקל מאוד עצוב, דיברתי איתו בווידאו והוא אמר “מה אמא התינוק נפל? ואמרתי לו כן, אסור לקפוץ על הבטן של אמא, פעם הבאה נהיה יותר זהירים”.

 

עניין מרכזי