זה עניין חשוב לציבור ולא סתם מציצנות זולה

‫התייפייפות מכוערת. ברור שזה עניין הציבור כשהבן של ראש הממשלה מאובטח על חשבון הציבור בבתי חשפנות סליזיים. לא מעשה חד פעמי. סוג של שיגרה. בילויים מפוקפקים אתית ומסרית עם בנים של איילי הון שנהנים ממיליארדים פרי החלטות של האבא של הבליין המלכותי. חוצפה לטעון שזה לא עניינו של הציבור. ‬

 

המזעזעת מכל היא העובדה שנציגי הציבור בפרלמנט הישראלי ממשיכים לעצום עין. לשתוק ולתת לזוועה החברתית הזו להימשך. מבחיל.

 

נערה עובדת במועדון חשפנות סיפרה בטלוויזיה: ״עבדתי במועדון חשפנות באזור רחוב המסגר, ובאחד הערבים אני קולטת שעל אחת הדלתות של החדרים הפרטיים שאליהם לוקחים בנות עומדים שני מאבטחים שלא קשורים למועדון uלבושים חליפות”, סיפרה ת’.

 

“שאלתי את הבוס שלי מה זה ואז הוא אמר לי: הבן של נתניהו שם עם אחת הבנות באחד החדרים. אחרי איזה עשרים דקות – חצי שעה בערך, הוא יצא מהחדר והייתי פשוט בשוק. כמובן שהייתי אחת מהבנות היחידות במועדון שבכלל ידעו איך הבן של נתניהו נראה.

 

״אחר כך הוא יצא מהחדר, ומאז קרה עוד איזה כמה פעמים שעבדתי שם וראיתי אותו, כל פעם הוא היה מלווה במאבטחים. הוא מבלה במועדוני חשפנות כבר כמה שנים טובות”.

 

ת’ סיפרה עוד: “ראיתי אותו יוצא מהחדר הפרטי עם אחת החברות שלי, היא לא דוברת עברית והיא מברית המועצות.

 

״אז היא יוצאת ואני אומרת לה כאילו באנגלית, ‘את יודעת עם מי היית עכשיו בחדר? זה הבן של ראש הממשלה’. זה נראה לי קצת הזוי”.

 

“זה נראה לי קצת הזוי שמאבטחים של שב”כ מלווים אותו למקומות כאלה ורק עכשיו זה מתפוצץ. זה לא היה נראה כאילו הוא מתאמץ להסתיר את זה כשהוא בא למועדונים האלה. זאת אומרת – אתה נכנס למקומות כאלה ורואים אותך. עושה רושם שלמר נתניהו הצעיר זה פחות הפריע”.