מה חשוב לקחת בחשבון לקראת השכרת במות?

הקמת במה לאירוע הינה פעולה שראשית כל נשענת על ציוד מקצועי במיוחד, ובנוסף מחייבת ניסיון נרחב, אחריות רבה ויושרה ללא פשרות. בהתאם מומלץ בחום לכל מי שזקוק לבמה מכל סוג שהוא ובכל גודל שהוא לקראת כל סוג של אירוע לפנות אך ורק לחברת השכרת במות שכבר הוכיחה את עצמה בעבר וצברה לקוחות מרוצים רבים.

 

בפרט יש לבחון את חברת השכרת הבמות על סמך שלושה פרמטרים: היכולת לתכנן את הבמה האופטימלית בהתאם לסוג האירוע ואופיו, הניסיון בהקמת במות מהסוג הספציפי הדרוש לכם והמוצרים הנלווים לבמה כדי להבטיח התנהלות אופטימלית בכל ההיבטים הרלוונטיים.

 

תכנון

 

המרכיב הראשון באיכות של חברת השכרת במות הוא תכנון הבמה. על-מנת להבטיח עיצוב במה אידיאלי, יש לקחת בחשבון מגוון רחב מאוד של פרמטרים. ביניהם: האם מדובר באירוע פרטי או עסקי, האם צפויים להגיע אליו אורחים רבים או שמדובר באירוע אינטימי באופיו, האם הבמה משמשת לנאומים או להופעות מוזיקליות, ריקודים וכו’, מהו אופי האינטראקציה בין הבמה לקהל (למשל ישנן הופעות מוזיקה שבהן האמנים רוצים קשר הדוק יותר עם הצופים ובהתאם תתוכנן כניסה של הבמה לתוך האזור של הקהל), האם הבמה ממוקמת תחת כיפת השמיים או בחלל מקורה, ועוד.

 

 

הקמה

 

עוד דגש חשוב במסגרת בחירת חברת השכרת במות הוא כאמור המקצועיות בעת הקמת הבמה. חשוב לדעת כי הקמתה של במה לכל צורך שהוא מחייבת קבלת אישור מיוחד שאותו יכולים להנפיק רק מהנדסי בטיחות מורשים, וכמובן שגם ללא הצורך בקבלת היתר זה, יש לבצע את הקמתה של הבמה ללא פשרות ומבלי לעגל פינות, כך שכל מי שיעמוד על הבמה או יימצא בסביבתה יהיה מוגן לחלוטין ויידע בוודאות שלבמה לא יאונה כל רע.

כמו כן מומלץ לבחון עד כמה לכל חברת השכרת במות שעומדת על הפרק יש ניסיון בהתקנת סוג הבמה הספציפית הדרוש לכם, שכן לכל סוג במה – במת פיגומים, במת פודיום וכו’ – ישנם מאפיינים שונים.

 

השכרת במות ועוד

 

עיצוב במה אופטימלית מצריך במקרים רבים תוספות שונות ובהתאם כדאי למצוא חברה שמציעה לא רק במות להשכרה אלא גם את כל הפריטים הנלווים הרלוונטיים. בפרט עשוי להתעורר צורך ברופים, טראסים, ריגים, עמודי חבלול (עמודים שמטרתם הפרדה בין הבמה לקהל), גשרים, תורן שעליו ניתן לתלות כל דגל שהוא, קירות הסתרה, מדרגות, מחסומים ועוד. בדרך זו מובטח עיצוב במה מושלם תוך יצירת ממשק אופטימלי עם הסביבה.