למשטרה אין שמץ ראייה שאביה של הזמרת נגע במישהי

למשטרה אין שמץ ראייה לכך שהחשוד נגע בקטינה, ביצע מעשה מגונה שלא לדבר על בעילה בהסכמה או בלעדיה ולמרות זאת, הוארך מעצרו בשמונה ימים תוך שנציג המשטרה מייחס לחשוד שורת עבירות הכוללות מעשה מגונה בקטינות מתחת לגיל 16, ניסיון בעילת קטינה, הטרדה, איומים ושיבוש מהלכי משפט.

 

הפרופיל התקשורתי הגבוה נובע מכך שהפרשה מזכירה במידה מסויימת את פרשת האבא של אייל גולן. החשוד הוא אביה של זמרת המוכרת בעיקר לצעירים ומי שידועה ככוכבת ילדים מתוכניות טלוויזיה  מותר לומר על האב כי הוא בן 48 מרמת השרון.

 

במהלך הדיון טען נציג המשטרה כי אביה של הכוכבת ניסה לשבש את החקירה ואיים באופן ישיר על מתלוננת. לפי שעה נאסר לפרסם את זהות האב. בחקירתו הוא מכחיש את המעשים המיוחסים לו.

 

על פי החשד ניהל האב קבוצת ווטסאפ של מעריצי הבת שלו והעביר מסרים מיניים לצעירות. מקורבי החשוד אומרים כי מדובר במעשה נקמנות מצד אישה שהוצאה מהקבוצת הווטסאפ. נציג המשטרה אמר כי  אביה של הכוכבת ניסה לשבש את החקירה ואיים על מתלוננת.

 

עורך דינו של החשוד:

מדובר בתלונה שנולדה בחטא. הוא ניהל יחד עם בתו את קבוצת הוואטספ של המעריצות ובעקבות סכסוך עם אחת המנהלות והחלטה להסיר אותה מהקבוצה, נולדה תלונת השווא נגדו. מקווים שהדברים יתבהרו והוא ישוחרר".

 

עניין מרכזי