גם בריטיש אירווייס מברכת את התינוק המלכותי החדש

חברת התעופה הלאומית של בריטניה, בריטיש איירווייס, חוגגת את הולדת התינוק המלכותי. קיית מידלטון ילדה בשעה טובה בן והממלכה בטירוף.  הנסיכה קייט והנסיך וויליאמס חובקים בן ראשון אחרי שתי בנות. 

 

‏נשיא המדינה ⁦‪ רובי ריבלין ורעייתו נחמה איחלו מזל טוב לדוכסית קייט ולנסיך וויליאם דוכס קיימברידג’ לרגל הולדת בנם השלישי: “נחמה ואני וכל העם שולחים איחולים לבביים להוד מעלתה המלכה אליזבת, ומשפחת המלוכה כולה. אנו מצפים לקבל את פניו של הדוכס בישראל״.

 

לכבוד הולדתו של התינוק השלישי לבית המלוכה הבריטי, חברת התעופה בריטיש איירווייס הציבה בטרמינל 5 שבנמל  הבית שלה, הית’רו העתק מיוחד של המסגרת המלכותית, המוצבת באופן מסורתי בחצר הארמון בקינגהאם, בכל פעם שנולד תינוק למשפחה המלכותית.

 

במטרה לחלוק את החדשות המאושרות עם כלל הלקוחות שנחתו זה עתה, החברה הכינה מבעוד מועד העתק מדויק של המברק המרגש המבשר על הולדת בנם השלישי של הדוכס והדוכסית מקיימברידג’, קייט וויליאם. כמו כן, הלקוחות שהיו מעל האוקיינוס האטלנטי ברגע הולדת התינוק, קיבלו את הבשורה בהודעה מיוחדת היישר למטוס. 

 

קרולינה מרטולי, מנהלת מותג וחוויית הלקוח של בריטיש איירווייס, אמרה: “אנו נרגשים לחלוק עם לקוחותינו את החדשות על הולדת הבן המלכותי השלישי. בריטיש איירווייס שולחת את ברכתה החמה ביותר למשפחת המלוכה ולנסיך הנולד”

עניין מרכזי