הפועל תל אביב חגגה את העפלתה המחודשת לליגת העל

הפועל תל אביב ערכה אמש ערב גאלה מרגש בביתו של הבעלים איציק ניסנוב בכפר שמריהו, בהשתתפות כ-170 אורחים.

 

האירוע לרגל העפלת הקבוצה לליגת העל בתום עונה אחת בליגה הלאומית. הבעלים שרון ואיציב ניסנוב, זאב גרינברג ובועז תושב נכחו באירוע, אותו הנחה יוסי מרשק, שחקן הקולנוע והתאטרון – ואוהד הקבוצה כמובן. אמיר פורת מ’ביסוקטי’ היה אמון על הפקת הערב, שהוגדר כמוצלח מאוד.

 

אנשי המועדון הוקירו תודה לספונסרים, המתנדבים והספקים אשר ליוו ומלווים את המועדון במשך שנים בטקס מרגש בו קיבלו תשורה מהבעלים.

במהלך האירוע הבעלים איציק ניסנוב נשא דברים ואמר: “הגענו לכאן מאהבה, באנו ורצינו לעשות דברים בצורה שונה, גם בפן הכלכלי וגם בפן הניהולי.

 

״הפועל נמצאת בדרך טובה ובידיים בטוחות. אני רוצה לפרגן לצוות המקצועי, לשחקנים ולהנהלה. אני שמח שקובי רפואה איתנו, אין מאמנים עם תשוקה ורצון להצליח כמו שיש לו והוא הדביק בכך את כל המועדון. אני מבטיח לכל הנוכחים כאן, שהפועל תל אביב תחזור מהר מאוד לצמרת של ליגת העל”.

 

מנכ”ל המועדון, רובי רגב: “השנה נתקלנו באתגרים רבים שחלקם כמעט זרים להפועל. ראשית, האתגר המקצועי, להעלות את הקבוצה בחזרה אל ליגת העל בתוך עונה. במשימה הזו עמדנו, על אף שהיו מספר תקלות בלתי צפויות בדרך. בנוסף, היינו צריכים לייצר תשתית כלכלית וניהולית בכדי להבטיח שהמועדון יתפקד בסטנדרטים הגבוהים ביותר. בפנינו עומדים אתגרים רבים בעונה הבאה בליגת העל ובשנים הקרובות בכלל”.

 

גם מנכ”ל קבוצת ארקיע, נותנת החסות הרשמית של המועדון, ניר דגן, נשא דברים ואמר: “יש עוצמות גדולות בשיתוף פעולה עם קבוצת כדורגל ואנחנו חושבים שהחיבור בין מועדון כדורגל לחברת תעופה ותיירות הוא טבעי, חיבור בו שני הצדדים נהנים. אנחנו שמחים להיות חלק מהמועדון ומקווים שכמו בתחילת שנות ה-2,000 נזכה לקחת את הפועל גם למשחקים באירופה עם המטוסים שלנו”.

 

עניין מרכזי