נתניהו הרחיק את מירי רגב מטיפול באירוויזיון

ראש הממשלה בנימין נתניהו, בהבינו את הנזק האדיר שגורמת צרת התרבות והספורט על כל צעד ושעל, הרחיק אותה מכל מעורבות בענייני האירוויזיון.

 

החשש המוצדק של ביבי הוא שרגבֿ שמצטיירת כמי שמתנהלת מתוך דחף בלתי נשלט לחולל מהומות בכל עניין ופרובוקציה תורנית בכל פעם מחדש,  רק כדי לזכות בפרסום אישי, תגרום לכך שמעורבותה המזיקה תגרום לישראל לאבד את אירוח תחרות הזמר הבאה. תחרות זו מהווה מוקד הסברתי חשוב למדינת ישראל. נתניהו הבין, הפנים והעניש – סיבוני אאוט!

 

רגב יכולה לבוא בטענות רק לעצמה הואיל והיא עצמה הזדרזה לשחרר פרובוקציה חדשה בדמות האמירה המיוחסת לה כי אם האירוויזיון לא יתקיים בירושלים – מוטב שלא יתקיים כלל בישראל.

 

נתניהו, שמבין היטב את הפיאסקו שחוללה פרשת ביטול המשחק עם ארגנטינה, החליט לעשות ככל יכולתו כדי לעצור את כדור השלג של החרמת ישראל בתחומי תרבות וספורט והוא עושה זאת על ידי הרחקתה מנושא האירוויזיון.

 

האמתלה של ביבי אינה ניתנת לערעור: קיים איסור למעורבות פוליטית הן בספורט והן בתחרות הזמר. האירוויזיון היא עניין לגוף השידור האחראי באיגוד השידור האירופי, כלומר התאגיד ולכן הוא יטפל בו. השיוך המיניסטיריאלי יהיה של שר התקשורת האחראי על התאגיד. רגב – יוק!

 

ראש הממשלה נתניהו כבר קיים ביום שישי דיון טלפוני בנושא שעליו לא דווח לציבור. בדיון השתתפו שר האוצר כחלון, שר התקשורת איוב קרא והיועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט. הוחלט להימנע מכל מעורבות פוליטית ולהותיר לראשי התאגיד לנהל את העניין של אירוח תחרות הזמר הבאה שאמורה להתקיים בארץ בחודש מאי 2019.

 

ומירי רגב בתגובה למקורביה: ״אל תדאגו, אני עוד אהיה מעורבת בעניין בעתיד״. מוזר, אבל בדיוק מכך אנחנו מודאגים.

 

עניין מרכזי