צרת התרבות פתחה פה מלוכלך

מירי רגב פתחה פה גדול בכנסת שממנו בקעו בעיקר תיסכול אישי וצחנה פוליטית. היא הפכה את תוקפיה לאוייבי המדינה והישוותה את כל מי שגינה את התנהלותה באחרונה למי שמיישר קו עם החמאס ועם ג׳יבריל רג׳וב.

 

רגב אמנם רוסנה במעט על ידי נתניהו והורחקה מטיפול באירוויזיון אבל בכנסת היא לא התאפקה וירתה בליל של רוע, סחי וצחנה, כמקובל על ידה.

 

רגב אמרה מעל הדוכן: “אני מקווה שאתם העיתונאים, הפרשנים והח”כים מהשמאל מסוגלים לבלוע את כל הרוע ודברי הדיבה שהוצאתם עליי בשבוע האחרון. אתם ידעתם את האמת אבל לא הייתם מסוגלים לפרסם אותה.

״תודה לאל שפיפ”א פרסמה לפני מספר שעות את החלטתה להעמיד את רג’וב להליך משמעתי בגין התבטאויות מסיתות שגרמו לשחקני ארגנטינה לפחד ומנעו את הגעתם ארצה. אני מקווה שבסוף ההליך המשמעתי פיפ”א יוציאו כרטיס אדום לרג’וב וישלחו אותו הביתה. אין מקום לטרוריסטים המשתמשים בתפקידם ככלי פוליטי והקוראים לדה לגיטימציה נגד מדינת ישראל ונגד ספורטאים. הגיע הזמן לעשות סוף לביזיון הזה.

״הסיפור האמיתי פה הוא לא חיפה ולא ירושלים. הסיפור האמיתי פה הוא האיומים על חייו של מסי וחיי משפחתו.

״נבחרת ארגנטינה לא הצליחה לעמוד בלחץ האיומים של תומכי הטרור ושונאי ישראל על שחקנים ובני משפחותיהם – איומים שאילצו אותם לוותר על המשחק בארץ”.

“חברים יקרים, אל תתנו למראה המעונב והמחויט של רג’וב להטעות אתכם. הקוקטיילים השונים בהם הוא משתתף והחיוך השטני שלו משמשים אותו ליצירת דה לגיטימציה ופגיעה במדינת ישראל ובספורטאים שלנו. רג’וב הפך מזמן את שדה המשחק לשדה קרב. בלתי נתפס שהאיש שנדון למאסר עולם וישב מאחורי סורג ובריח בגין פעולות טרור נגד חיילי צה”ל ואזרחי ישראל, זוכה לחיבוק מחברים היושבים בבית הזה. מי באופן ישיר כמו חברי הרשימה המשותפת ומי באופן עקיף כמו חברי הכנסת מהאופוזיציה”.

“חברתם לטרוריסט ג’יבריל רג’וב שהפך את ערפאת רב המרצחים לגורו שלו במלחמתו הבלתי פוסקת נגד מדינת ישראל בכל ערוץ אפשרי, כמו כן הפך את הספורט לכלי לניגוח פוליטי ומדיני. וגם היום הוא קיבל סטירת לחי מצלצלת כקונגרס פיפ”א דחה את בקשתו להשעות את נבחרת ישראל. 82% מהנוכחים דחו את ההצעה. לג’יבריל רג’וב, טיבי יחימוביץ’ וגבאי הצטרף גם ארגון טרור חמאס שמיהר להוציא הודעה בה הוא מחבק את נבחרת ארגנטינה ואת כוכבה מסי. אין ספק שהשמאל הישראלי בחר לו אחלה חברים.

“ואתם מתביישים בירושלים, אתם, גבאי, יחימוביץ ואחרים, מתפתלים שמדובר בירושלים. ואתם לא מתביישים לומר שאני פגעתי בתדמיתה של מדינת ישראל? אתם אלה שפוגעים באופן קבוע בתדמיתה של מדינת ישראל. אתם שכל הזמן מתנצלים. אתם שכל הזמן מתחנפים. אתם שכל הזמן מזלזלים – המציאות בכל פעם מחדש טופחת על פניכם”.

הנה שגרירות ארצות הברית עברה לירושלים. אוטוסטראדה של ראשי מדינות מגיעים לישראל. סדר עולמי חדש, בעניין טרור וגרעין. כל זאת בהובלתו של ראש הממשלה שלנו, נתניהו, ולכם נותר רק להתבכיין”.

 

עניין מרכזי