דיקטטורת ביבי: השרים ידקלמו מסרים שהכתיב נתניהו נאסרה הבעת דיעה אישית

  • אם חשבתם ששרים, חברי כנסת ואישים פוליטיים נוספים מורשים לדבר בחופשיות בישראל – טעות חמורה בידיכם. בישראל 2018 ישנו אדם אחד השולט ביד רמה. כולם מצווים לשתוק תמיד ובכל עניין אפילו הוא נוגע ישירות למשרדו. ברצותו להתבטא עליו לקבל אישור מלשכת נתניהו.
הודעות לתקשורת גם הטריוויאליות שבהן עוברות צנזורה. לא אחת נדרשים השרים להוסיף ליקוקים לנתניהו אם הוא ראוי למחמאות ואם לאוו.
וכך נראה דף מסרים שמועבר לשרים. עליהם להתבטא אך ורק בהתאם לדף המסרים ונאסר עליהם להשמיע כל דיעה המנוגדת, סותרת או חורגת מהדף הזה ומתוכנו. ישראל כבר מזמן אינה דמוקרטיה.
ואלה הדברים שהשרים מורשים לדבר אודותיהם בקשר לאירועי עזה. אלה הדברים, אלה הנימוקים שתשמעו כאילו אין מדובר בשרים בעלי דיעות, מחשבות ורעיונות משלהם. הם פשוט בובות המופעלות בשליחות נתניהו.
ואלה המסרים:

ח”מאס משלם מחיר כבד וכי זוהי תקיפת היום הנרחבת ביותר מאז צוק איתן”. בלשכת ראש הממשלה ביקשו לפרט את פעולות צה”ל לאורך היממה האחרונה: תקיפות נרחבות של עשרות מטרות טרור משמעותיות של חמאס. הותקפו מעל 40 יעדים כולל שתי מנהרות טרור, בניין ששימש כמתקן אימוני ללחימה בשטח בנוי, יעדים שמשמשים להכנת בלוני תבערה, מפקדת גדוד חמאס, חוליית שיגור, אתרים לייצור אמצעי לחימה, מתחמי אימונים, מחסני אמל”ח כולל של הזרוע הימית של חמאס, חמ”לים, משגר פצצות מרגמה ועוד.

מ “נמשיך לפעול בנחישות להגנה על אזרחינו”. עוד הובהר כי ארגון הטרור חמאס הוא הנושא באחריות הכוללת לטרור מרצועת עזה וכי חמאס ושותפיו פועלים בהשראה ומימון של אירן.

אירועי היממה האחרונה מהווים הפרה בוטה של הריבונות הישראלית וסיכון חיים לאזרחים ישראלים וחיילי צה”ל. “המדיניות שלנו ברורה- מי שמנסה לפגוע בנו משלם מיד מחיר כבד”.

המערכה היא תוצאה של כישלון חמאס לפגוע באזרחי ישראל- הפיגועים מסוכלים, ההתקפות ההמוניות על הגדר נבלמות, מרבית הרקטות מיורטות והמנהרות מושמדות. עוד חודד המסר לפיו חמאס פוגע במאמצים ההומניטריים ומחזיק את תושבי הרצועה בני ערובה: בעקבות המשך הטרור נסגר השבוע מעבר כרם שלום לסחורות למעט ציוד הומניטארי ומרחב הדיג לא יוגדל.

מולסיום מתבקשים המסרים להחמיא לתושבים בעוטף עזה על כך שהם מתמודדים בגבורה עם התקפות הטרור – ואנו נחושים להחזיר את הביטחון לאזור.‎

 

אלה  הדיקלומים שתשמעו וכשיישמעו דעו שזו אינה דעתו של השר המדבר אלה זה מה שנכפה עליו לומר. רפובליקת בננות זה כאן.