מקורבת מאוד לגבאי חשודה בזיוף סיווגה הביטחוני – אותה הוא לא הישעה

אבי גבאי ממשיך להסתבך פוליטית לפחות. אחת מהנשים העובדות בסביבתו הקרובה חשודה בעניין מסמך ביטחוני מזוייף. היא נחקרה בנושא במשטרה.

י

האישה המקורבת מאוד לגבאי ונחשבת אשת סודו,

נחקרה היום במשטרה, בחשד שזייפה מסמך של משרד הבטחון שמעניק לה לכאורה סיווג בטחוני.  החקירה בשיתוף המלמ״ב. מדובר בעבירה חמורה מאוד לכאורה. אותה גבאי לא הישעה.

 

וח״כ ברשי שיגר מכתב ליושב ראש מפלגתו אבי גבאי ובו איום בתביעת דיבה אם לא יתנצל מיידית על ההאשמות החמורות שהטיח בו ללא שמץ של הוכחה.

י

גבאי הוא איש עשיר שתביעה על סך 300 אלף שקלים לא מזיזה לו. הוא הודיע שלא יתנצל: “מרחב ציבורי בטוח ומוגן לנשים היא מטרה שנמשיך להילחם עליה. ניסיונות הפחדה לא ישפיעו בעניין”.

י

ההתנפלות הברברית על חבר הכנסת איתן ברושי מוכיחה כי אבי גבאי אינו אלא בובה במפלגה העבודה, שנשלטת הלכה למעשה בידי חבורת נשים שונאות גברים שנלחמות בהם בכל הזדמנות באופן קיצוני ומיליטנטי להחריד.

 

גבאי הזדרז לדרוש מחבר הכנסת איתן ברושי לפרוש מהכנסת ואיים בהרחקתו מפעילות מטעם מפלגת העבודה בוועדות הכנסת השונות רק על סמך תלונה אנונימית המוכחשת לחלוטין על הטרדה שהיתה לכאורה לפני 15 שנים ואשר הגיעה באופן אנונימי ממקור בלתי ידוע.

 

זמן קצרצר אחרי הפרסום האנונימי רץ גבאי ויציץ בטוויטר שלו:

 

‏״שוחחתי הערב עם ח”כ ברושי והודעתי לו על השעייתו לאלתר מפעילות במפלגה, ודרשתי ממנו לקבל אחריות על מעשיו המבישים ולפרוש מהכנסת. אין לעברייני מין מקום ברחוב או בכנסת״.

י

את שנאת הגברים מובילות חברות הכנסת יחימוביץ׳, שפיר ומרב מיכאלי. למרבה הצער, גם ציפי לבני נגררת באחרונה אחריהן. התנהלותן הכללית הופכת את מפלגת העבודה למפלגה שגברים צריכים לחשוש באמת ובתמים להצביע עבורה, שכן האג׳נדה המפלגתית הופכת יוצר ויותר אגרסיבית נגד גברים באשר הם.

 

עו”ד אילן בומבך עורך דינו של ח”כ איתן ברושי אומר בתגובה להשמצות כי ״ברושי השתתף בקרבות רבים כמג”ד בגולני וכאיש ציבור כל ימי חייו. כרגע איתן ברושי נערך לקרב חייו. אין לו כל כוונה להתפטר. מוזר ותמוה שמדביקים אליו כינויים איומים ונוראים כתוצאה מתלונה אנונימית שאין קשר בינה לבין האמת.

י

״התופעה החברתית של סקילה בכיכר העיר על סמך טענה בדויה אינה מתקבלת על הדעת. המקרה מעולם לא התרחש. כאיש פוליטי צבר ברושי מטבע הדברים גם מתנגדים ועל כן העיתוי אינו מקרי. בכוונתנו להגיש תביעת דיבה כנגד מוציאה”.

י

עניין מרכזי