אין יותר קשיות מפלסטיק בחלק מהפלגות התיירות

קבוצת נורוויג’ין קרוז ליין הודיעה שהיא מפחיתה את השימוש במוצרי פלסטיק חד-פעמיים בכל 26 אונייות החברה וכן בכל איי הנופש שבבעלותה. לטענת החברה, השינוי צפוי לצמצם את מספר קשיות הפלסטיק הנצרכות מידי שנה ביותר מ-50 מיליון יחידות.

 

 

קבוצת הפלגות הנופש, שמפעילה את מותגי השיט NCL, Oceania Cruises ו-Regent Seven Seas Cruises, הכריזה על צעד חשוב במאמציה לצמצם באופן ניכר את הנזק הסביבתי, על ידי הפסקת השימוש בקשיות פלסטיק חד-פעמיות בכל 26 האוניות ובשני איי הנופש של החברה, גרייט סטירופ קיי והרווסט קיי. החברה מעריכה כי צעד זה ימנע את השימוש ביותר מ-50 מיליון קשיות פלסטיק בשנה.

החברה פועלת למציאת פתרונות אשר יפחיתו את כמות הפסולת ממוצרי פלסטיק המגיעה לאוקיינוסים. הפסקת השימוש במוצרי פלסטיק חד-פעמיים ברחבי הצי ובאיי הנופש של החברה מתווספת למאמצים שכבר נעשים על ידיה להגנה על איכות הסביבה, באמצעות מזעור כמויות פסולת הנוצרת בזמן הפלגה, מעבר לשימוש באנרגיה ירוקה, השקעה בטכנולוגיות מתפתחות העוסקות באחריות סביבתית והפחתת פליטות פחמן דו-חמצני.

 

לדברי פרנק דל ריו, נשיא ומנכ”ל נורוויג’ין קרוז ליין החזקות :”הפסקת השימוש בקשיות פלסטיק חד-פעמיות ברחבי הצי הגלובלי ובאיים שלנו, הינה המשך ישיר לתכנית הירוקה שלנו – ‘Sail & Sustain‘, ומקטינה עוד יותר את טביעת הרגל הסביבתית של האוניות” עוד הוסיף ריו “כחברה בברית ה-®Trash Free Seas Alliance, אנו מחוייבים לעשות את חלקינו על מנת לשמור על האוקיינוסים שלנו נקיים למען הדורות הבאים.”

צילום: nlc

 

עניין מרכזי