משימה בלתי אפשרית: פיט משתיק את אנג’לינה

לברט פיט נמאס. נמאס לו לקום כל בוקר ולשמוע את פרודתו מנסה לפגוע בשמו הטוב. לרוב הוא שתק ומשתדל לא להגיב אלא לעיתים נדירות עכשיו הגיעו מים עד נפש והוא מגיב בחומרה. אמנם לא בציטוט ישיר אבל זירת התגובה, באתר הבידור המוביל בעולם, וגם העיתוי, עם צאת סרטו החדש בסדרת משימה בלתי אפשרית, מוכיחים שדי. עד כאן. פיט פתח במתקפת נגד חושפנית.

 

הבעיה הגדולה היא הטירוף שאליו נכנסה אנג’לינה. לזוג, שהיה פעם המופלא בעולם, שישה ילדים מאומצים ובהסכם הפרידה נקבעו תנאים כלכליים שאותם התחייב הבעל לספק לילדיו.

 

אלא שאנג’לינה קמה כל בוקר עם דרישות חדשות, עם טענות חדשות, ועם ליכלוכים בלתי פוסקים, שמטרתם היחידה לדעת רבים היא לפגוע במותג של הבעל שהלך לו לדרכו ומצליח הרבה יותר ממנה.

 

נראה שהשחקנית נכנסה ללופ מסוכן שבמסגרתו התחילה להאמין לבלופים שהיא מפיצה. עד כדי כך הגזימה שמסרה תצהיר שיקרי לבית המשפט שבו טענה כי פיט אינו משלם מזונות כמוסכם.

 

ההגזמה הזו סיפקה לברט את ההזדמנות להשיב מלחמה שערה ולהוציא את זוגתו לשעבר כאובססיבית ושקרנית. על פי הפירסומים, פיט העביר עבור ילדיו לפחות 9 מיליוני דולרים והרבה מעבר למוסכם מאז פרידתם. לדבריו, טענותיה מופרכות ושיקריות במודע, טוען השחקן המפורסם.

 

נמאס לו ממנה כי היא “מלאה בבולשיט”. ברט כבר לא מתרגש מהשטויות שלה ודאגתו היחידה היא רווחת הילדים, אומרים בשמו.

 

לכל ברור שהסאגה הזו רחוקה מסיומה ועוד יהיו בין השניים עוד הרבה סצינות רוויות דמעות תנין והאשמות שווא.

 

עניין מרכזי