כולם נגד כולם בבית״ר ירושלים

איש העסקים משה חוגג המנהל משא ומתן על רכישת בית״ר ירושלים, הודיע כי אם לא תהיה התקדמות משמעותית ביממה הקרובה הוא יסיר את הצעתו הכספית.

י

חוגג הציע לשלם 26 מיליון שקלים לטביב עבור זכויות הניהול וכן התחייבות לשאת בסכום של עד 5 מיליון בתשלומים שונים הכוללים חובות והתחייבויות.

 

לטענת חוגג, טביב מושך את המשא ומתן ואינו מאפשר את סיומו. אוהדים של בית״ר הפגינו סמוך לביתו של טביב בכפר שמריהו בדרישה שיסתלק מהמועדון. וטביב עצמו טוען שאיננו ממהר וכי הוא מנהל מו״מ עם רוכש פוטנציאלי נוסף, הפעם אמריקאי.

 

בינתיים הקבוצה מתקשה להתכונן לעונה הבאה ותקציבה לא עבר בבקרה. ראש העיר ירושלים ניר ברקת מנהל מאבק ציבורי לסילוקו של טביב מהמועדון. גם אלי אוחנה מתקשה להסתדר עם הבוס והכל ממתינים להסתלקותו של טביב, שהפעם תהיה סופית מהכדורגל הישראלי, כך לפחות מקווים רבים.

 

בהודעה שפירסם טביב נאמר:

“אני מתחייב שכאשר אקבל את ההצעה הנכונה והמתאימה מבין ההצעות שקיבלתי, ביניהן הצעות מכמה אנשי עסקים אמידים מארה״ב, אמצא לנכון להוציא את המהלך לפועל באופן הנכון ולא תחת אמצעי לחץ כאלה ואחרים. כל מהלך המכירה ייעשה בצורה שקולה, נבונה והנכונה ביותר לבית״ר ירושלים״.

 

עניין מרכזי