תאילנד: ירח הדבש הסתיים בטרגדיה קטלנית

ידידה קלרמן ורעייתו קסם השתחררו מצה״ל לאחר שירותם כקצינים ונסעו לטיול ירח הדבש הגדול שנה לאחר נישואיהם. היום זה הסתיים באסון מחריד.

רכיבה על אופנוע נחשבת ובצדק מסוכנת מאין כמותה. רבים נמנעים כלל משימוש ברכב דו גלגלי ואחרים, שאינם מהססים לרכוב על קטנוע, לעולם לא יעלו על אופנוע גם אם רישיון הנהיגה שברשותם מאפשר להם רכיבה על אופנוע בנפח מנוע של עד 500 סמ״ק.

הבעיה עם רכב דו גלגלי נעוץ במידת הסכנה האורבת למי שנפגע. להימרח על הכביש אחרי נהיגה מהירה היא מסוכנת גם כשהרוכב לבוש כהלכה וחבוש קסדת מגינת ראש.

כל זה מוכר וידוע ודווקא משום כך הסיפור הבא כל כך טראגי. ידידיה  קלרמן ישראלי צעיר בן 25 בילה את ירח הדבש שלו עם אשתו, קסם, בטיול בצפון תאילנד. הם טיילו במזרח ואחרי וייטנאם והפיליפינים הם ביקרו בתאילנד. ביום חמישי בבוקר הם טיילו ברחוב ולפתע ללא התראה מוקדמת אירע הנורא מכל: רוכב אופנוע התנגש בהם בעוצמה.

מעוצמת ההתנגשות נהרג ידידיה הצעיר ורעייתו נפצעה קל ביותר. התאונה היתה סמוך למקום הקרוי פאי המוכר לטיילים ישראליים.  על פי גירסה אחרת, התאונה היתה בעת שהשניים צעדו ברחוב. הפרטים נמסרו מהנציגות הישראלית בבנגקוק המסייעת למשפחה שהטסת הגופה לארץ.

צילום: הפייסבוק של ידידיה ז״ל.

 

עניין מרכזי