סטארבקס השיקה את משקה הסתיו המפורסם מוקדם השנה – והאינטרנט משתגע

אחד המשקאות הכי מפורסמים של רשת בתי הקפה סטארבקס הוא ה”פאמפקין ספייס לאטה”. מדובר במשקה קפה שהיא תופעה בפני עצמה. רבבות מכורים מחכים לו מידי שנה, עם השקתו בתחילת הסתיו. עבור רבים, המשקה משקף את תחילת העונה הקרירה, אשר מביאה איתה את ה”האלווין” ולאחר מכן את עונת החגים.

 

ואולם, השנה רשת סטארבקס החליטה לעשות מעשה ולהשיק את הפאמפקין ספייס לאטה מוקדם מהצפוי – כשבחוץ עדיין חם ולוח השנה עומד על אוגוסט.

 

סטארבקס הכריזה ברשתות החברתיות על הגעתו של המשקה הפופולרי לארה”ב ב-28 באוגוסט – הכי מוקדם מאי פעם. ורשת האינטרנט, כצפוי, גועשת.

 

מדורי החדשות והבלוגים מלאים בכתבות מדוע סטארבקס בחרה להקדים את השקת המשקה המתוק בניחוח סתיו. המשקה המפורסם הושק בשנת 2004 ומאז הפך לאחד הפופולרים בקרב צרכני ברשת ברחבי העולם.

 

בדרך כלל, הפאמפקין ספייס לאטה מושק בשבוע או שבועיים הראשונים של ספטמבר. יש המניחים כי סטארבקס, אשר הציגה תוצאות מדשדשות השנה, מנסה למקסם מכירות ולמתוח אף יותר את בהלת הפאמפקין.

 

סטארבקס הצליחה לייצר באזז רציני ברשת בעקבות ההשקה המוקדמת – מה שככל הנראה יגרום למכורי הלאטה הזה לרוץ ולדגום את המשקה ברגע שהוא יושק במדינתם.

 

בכל מקרה, אם אתם מבקרים בבריטניה, אירופה או אוסטרליה – שימו לב שהמשקה יושק שם רק בספטמבר, ולא בסוף אוגוסט כפי שנעשה בארה”ב.

 

עניין מרכזי