כדורגלן עצור בחשד לדריסה ובריחה בתל אביב

הכדורגלן שנעצר בפרשת הדריסה וההימלטות מהזירה הוא יצחק אספה מקבוצת מועדון ספורט אשדוד מליגת העל. החשוד אינו משתף פעולה עם החוקרים ומעצרו הוארך.

 

קודם דיווחנו: ביום שני לפנות בוקר התקבל במוקד 100 של המשטרה דיווח על תאונת דרכים בשדרות רוקח בתל אביב, בה נפגעו 2 רוכבי אופניים חשמליים כבני 16. הרכב הדורס נמלט מהזירה.

.

עפ”י גורמי רפואה, מצבו של אחד מהנפגעים קשה ומצבו של הנפגע השני הוגדר כבינוני.

.

מיד עם קבלת הדיווח הגיעו למקום כוחות משטרה, ביניהם בוחני תנועה אשר החלו לחקור את נסיבות התאונה. בהתאם לממצאים בשטח, ביצעו השוטרים סריקות נרחבות אחר הרכב הפוגע, תוך ביצוע פעולות אופרטיביות מהירות אשר הביאו לאיתור הרכב הפוגע ולמעצר 2 חשודים במעורבות בתאונה .

.

2 החשודים בשנות ה-20 לחייהם, ממרכז הארץ. מדובר בכדורגלנים המשתייכים לקבוצות בליגת העל. החקירה נמשכת ונבדק בין היתר, חשד לנהיגה בשכרות.

.

מקבוצת מ.ס אשדוד נמסר:
מועדון ספורט אשדוד מצר על הארוע בו היה מעורב שחקן הקבוצה. בשעות אלו אני למדים את פרטי המקרה ועוקבים בדריכות אחר החקירה.

.
השחקן הינו שחקן צעיר וחיובי, שייתכן כי שגה. בשעה זו כשהחקירה עוד בעיצומה אנו תומכים בו ומסייעים בייצוג המשפטי שלו ולכשיתבררו העובדות נגיב בהתאם להן.

.
מעל לכל אנו מייחלים לרפואה שלמה של הנערים הפצועים ושולחים להם איחולי החלמה מהירה.

 

 

הודעת הפועל קריית שמונה שבה משחק החשוד האחר:

מועדון הכדורגל עירוני איתוראן קריית שמונה שמר על איפוק לאורך כל שעות היום ועל אף הלחצים והדיווחים השונים בתקשורת בדבר מעורבות כזו או אחרת של שחקן המועדון בתאונת הדרכים הקשה, בחר המועדון להמתין לבירור כל הפרטים על ידי הגורמים הרלוונטיים על מנת להתייחס באופן אחראי ורשמי לנושא.

.

ראשית ומעל הכל המועדון מאחל החלמה מהירה לנפגעים בתאונה ומי יתן וישובו בריאים במהרה לביתם.

.

בנוגע לשחקן: שחקן הקבוצה נעצר בחשד למעורבות בארוע תאונתי ופגע וברח. הוא נחקר מספר פעמים , נענה לכל דרישות החוקרים , ענה על כל שאלותיהם ומסר גרסה מפורטת ובסופו של יום שוחרר לביתו למעצר בית אך יתכן כי גם זה יופסק בהתאם להתפתחויות. כל מידע נוסף עלול להתפרש כשיבוש חקירה ולכן מן הראוי להסתפק בכך.

.

מעבר לכך כל מה שחשוב באמת כרגע הוא להתפלל יחד עם המשפחות לשלומם של הפצועים.

.

עניין מרכזי