מת בנו של אבי נשר שנדרס בתאונת הפגע וברח

טרגדיה: ארי, בנו בן ה-17 של הבמאי המהולל אבי נשר נפטר היום בבית החולים איכילוב. הנער נדרס השבוע בחג הסוכות בתאונת הפגע וברח שבה חשוד הכדורגלן ממועדון ספורט אשדוד.

 

אבי נשר בן 65 מבכירי הבמאים בישראל ביים בין היתר את הסרט ״הלהקה״. הנער ארי נשר למד בתיכון אומנויות והספיק להשתתף בכמה סרטים שביים אביו. המשפחה פירסמה הודעה לאחר שאבריו נתרמו:

 

“רגע לפני שהלך מאתנו, חגג ארי שלנו יום הולדת 17. אף ילד בעולם לא צריך להסתלק ממנו בגיל 17. ארי שלנו לא היה רק ילד יפה תואר, הוא היה ילד מוכשר, סקרן, שנון וכל כך שמח. הוא היה קולנוען צעיר ומוכשר ותמיד ניסה לעזור לכל מי שהיה זקוק לו.

.

״הוא חלם להיות פרמדיק בצבא, ובשנה האחרונה התנדב מדי שבוע במד”א. מגיל צעיר ארי עורר בכל מי שסבב אותו את הרצון לחיות ולשמוח וליטול חלק בדבר הנפלא הזה, שנקרא חיים. ארי שלנו נפגע בתאונת דרכים קשה. ברגע אחד, עולמנו חרב עלינו. כנגד כל הסיכויים, נלחמנו איתו על חייו עד לרגע האחרון.

.

״משאפסה התקווה, החלטנו לתרום את איבריו של ארי בתקווה שיצילו את חייהם של אחרים. ברגעיו האחרונים ארי שלנו היה מוקף במשפחתו ובחבריו הרבים והאוהבים, שבאו לחגוג לו יום הולדת 17”.

 

החשוד בדריסה יצחק אספה.

 

 

הנהג החשוד בדריסה ובהימלטות מזירת התאונה הוא יצחק אספה. הוא נעצר ומעצרו הוארך. החשוד אינו משתף פעולה עם החוקרים ופרקליטו התפטר מתפקידו. בדמו נמצאה כמות אלכוהול גדולה ואם יורשע הוא צפוי לשנות מאסר ממושכות.

 

קבוצתו של השחקן החשוד, מועדון ספורט אשדוד, פירסמה הודעה לאחר מותו של ארי נשר. בהודעה נאמר:

 

מועדון ספורט אשדוד מביע צער עמוק וזעזוע ממות הנער ארי נשר יהי זכרו ברוך. המועדון שולח את תנחומיו העמוקים והכנים ביותר למשפחתו של ארי. מועדון הכדורגל מ.ס אשדוד הוא אינו עוד “מקום עבודה” שנקלע לסיטואציה שוברת הלב הזאת.
המועדון מהווה אבן שואבת לערכים, פעילות קהילתית, חברתית וחרט על דגלו מצוינות חינוכית. על רקע המקרה המחריד ובצעד שאינו משתמע לשתי פנים האקדמיה של מועדון ספורט אשדוד תפעל להחדרת תכנים חינוכיים מינקות ועד בגרות ותגביר את המודעות לכלל השחקנים (לרבות מחלקת הנוער וביה”ס לכדורגל), הצופים במגרש, הצופים בבית ולקהל הרחב בכל הקשור לתרבות הנהיגה בישראל וחינוך תעבורתי וערכי.

.
פעולות נוספות ותכנית אסטרטגית תגובש בימים הקרובים ותיכנס לתוקף לאחר מכן. אנו קוראים לקבוצות ליגת העל והליגה הלאומית, לאמץ תכנים כאלה על מנת ולו להשפיע על מקרה אחד נוסף שאנו מקווים שלעולם לא יתרחש.

 

עניין מרכזי