איראן מציעה לנתניהו ״לקחת שיעורי שחייה״

איראן מחריפה באופן משמעותי את איומיה המפורשים כלפי נתניהו. הרושם הוא שבטהראן גמלה ההחלטה לצאת למלחמה רחבת היקף נגד ישראל. צריך לומר באומץ שבמידה רבה הזמינה לעצמה ישראל את ההתפתחות המסוכנת.

 

מלחמת המילים, נאומי הסרק הם הסיבה העיקרית להתפתחות האחרונה לא פחות מהמעשים. בסוף השבוע פורסם כי משמרות המהפיכה האיראניים ממליצים לנתניהו לקחת שיעורי שחייה. הסיבה: הם מתכננים לזרוק אותו לים. לא צויין אם רק אותו או גם אתכם.

.

ההתבטאות הזו של סגן הרמטכ״ל האיראני מגיעה ימים ספורים אחרי איום מפורש של מפקד משמרות המהפיכה כי המלחמה נגד היא בלתי נמנעת.

.
זה מה שקורה אחרי דברי הרהב המיותרים על כך שישראל כבר ביצעה 200 הפצצות על מטרות איראניות בסוריה. בשביל מה השוויץ הזה? אחרי שנים של עמימות פתאום מתחילות כל ההתרברבויות האלה של נתניהו, של ליברמן, של שריו.

 

בשל הדיבורים האלה, האיראנים מייחסים את המשבר הכלכלי הגדול שאליו נקלעו לנתניהו. לדעתם, ביבי אחראי להתנהלות טראמפ בבריחה מהסכם הגרעין, בסנקציות החמורות שהוטלו עליהם מחדש,  בהפצצות על מטרותיהם, בהריגת מדענים איראניים, בפריצה למחסנים, בגרימת אי שקט פנימי בארצם ובערעור יסודות המשטר.

.

 

נתניהו נערך לבחירות בישראל וזו נראית הסיבה היחידה להפרת העמימות רבת השנים, ההתרברבות הישראלית הבלתי פוסקת ואף המתעצמת תאלץ את האיראנים לצאת בקרוב למלחמה שתהיה בראש ובראשונה מלחמה על כבודם.

.

נתניהו משפיל אותם השכם והערב והכל בשל פוליטיקה פנימית טיפשית בתקווה להימלט מהעמדה לדין בעבירות פליליות או לפחות לדחות את הקץ עד אין קץ מבחינתו.

.

עניין מרכזי