שנאה כה יוקדת לנתניהו לא נראתה מעולם

ההפגנות נגד הממשלה הגיעו לתל אביב. צומת עזריאלי נחסם לתנועה ביום חמישי בערב כשמפגינים מישובי עוטף עזה נושאים שלטים ומשמיעים קריאות גנאי אמות ועוקצניות.

 

אל המגיעים מעוטף עזה הצטרפו עוברים ושבים רבים. הקריאות הם אישיות ונוקבות נגד נתניהו. ביבי הפך ליעד המרכזי. טינה אישית כה עזה נגד ביבי דומה שלא היתה מעולם ובקנה מידה כה נרחב.

 

במידה רבה מדובר במחאה אישית גוברת ובטינה אישית עמוקה המתפתחת נגד נתניהו, נגד הליכוד ונגד הרפיסות  הכדאיניקית של נתניהו לעצמו ולמשפחתו על חשבון האינטרס הלאומי.

 

ניכר הכאב על הכבוד העצמי הרמוס לא רק של תושבי העוטף אלא של מדינה שלמה. אחרי הכל, נתניהו מפשל כל כך הרבה עד שהיום נמצא לו רק תומך אחד: השמאלן שבסמולנים, גדעון לוי בעיתון הארץ המושמץ וכמובן גם יחצניקו הלקקן הלאומי החנפן.

 

 

 

ביבי תתפטר, ביבי נמאסת היו רק הקריאות העדינות שנשמעו. היתר קשות באמת ומעליבות אישית. המשטרה איפשרה לחסום את צומת התנועה המרכזי ומסביב לקריה ולבנייני הממשלה הוצבה שמירה מתוגברת.נתניהו גמור בציבוריות הישראלית הכל חשים בכך. ורק ביבי עוד חי באשליות.

 

בהודעת המשטרה על ההפגנה נאמר:

 

*דוברות המשטרה ( מרחב ירקון):

בעקבות הפגנת תושבי הדרום שמתקיימת כעת בת״א, צומת עזריאלי, *נחסמו לתנועה הרחובות הבאים*

? רחוב קפלן מרחוב אבן גבירול עד דרך מנחם בגין.
? דרך מנחם בגין לצפון ולדרום
(התנועה מופנת לשיקוע)
? גבעת התחמושת מרחוב יגאל אלון עד דרך מנחם בגין (צומת עזריאלי).
כמו כן, נחסמו העליות למחלף השלום בנתיבי איילון מצפון ומדרום.

שוטרי משטרת ישראל במקום מכווינים תנועה , מאפשרים את קיום ההפגנה , תוך שמירה על בטחונם ובטיחותם של המשתתפים והציבור כולו.

*לנוחיותכם, חסימות הצירים יסומנו באפליקציית waze*

ניתן להתעדכן גם באמצעות מוקד המידע של משטרת ישראל 110

 

רמי יצהר, עניין מרכזי