הסקוטים הביסו את אלבניה ומתכננים ניצחון על ישראל – ״לא לתת״

היכולת המצויינת של נבחרת סקוטלנד במשחק החוץ שבו הביסה 0-4 את אלבניה מדאיגה את ראשי הנבחרת הישראלית. בגלזגו אומרים שאם גם ביום שלישי תוצג יכולת כזאת, ניתן יהיה לנצח את נבחרת ישראל.

 

הנבחרת הישראלית זקוקה לתיקו על מנת להעפיל לשלב הבא בליגת האומות. שתי הנבחרות מגיעות להתמודדות אחרי נצחונות גבוהים על האפס ובביטחון עצמי גבוה. ישראל אחרי 0-7 על גוואטמלה ועם הבנה שצריך לתת הכל, בעיקר בהגנה.

 

הסקוטים השיגו את הניצחון באלבניה בהרכב מישני וזו אולי נקודה חיובית עבורנו, שכן הכוכבים לא שיחקו, בעיקר בשל פציעות. לעומת זאת, אצלנו שותפו כל שחקני ההרכב במשחק האימון הבינארצי בשבוע שעבר.

 

אלכס מקליש הסקוטי אמר אחרי הניצחון: “היה פנטסטי לראות את המחליפים משחקים כמו כוכבי הנבחרת. אם נעשה כך אני בטוח שננצח את המשחק והתחלנו טוב מאוד. ידענו שאלבניה תנסה לתקוף, אבל שלטנו במשחק מההתחלה. ההצלחה במשחק הייתה תלויה רק במשחק הקבוצתי וראינו את שחקני הכנף שלנו יורדים למטה ומסייעים להגנה כשהיה צריך.

 

״זו הייתה הופעה ראויה שנותנת לנו זריקת ביטחון גדולה לקראת ישראל. לפעמים אתה פותח עם הרכב שנראה טוב על הנייר וזה לא עובד על המגרש, והיה פנטסטי לראות שמהרגע הראשון הם נראו נבחרת מצוינת”, דברי המאמן של נבחרת סקוטלנד.

 

עניין מרכזי